°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Národní výstava psů Brno 13.01.2019
rozhodčí: Antonín Karban /CZ
posouzeno 26 jedinců
PES ZLATÝ
Třída mladých
V1, CAJC Jack Pálava Box (Bakír Pálava Box - Evette Optima grata)
Mezitřída
V1, CAC Arnny Heny Box (Verdi Optima grata - Veggi Heny Box)
Třída otevřená
V1, CAC Asterix Terryteam (Finn Congo Nigrans - Phebee von Purgstall)
Třída pracovní
V1, CAC, Národní vítěz, BOB Thao Kronebox (Full Monthy du Val d Europe - Casea Lakronebox)
Třída vítězů
V1, CAC


Quentin II. Karmapa (Zoco Karmapa - Urtica Karmapa)


PES ŽÍHANÝ
Třída štěňat
VN1 Arteon Nigrum Moth (Brazil Optima grata - Ollisa Indiánský Brloh)
Třída dorostu
VN1 Torro Signum Laudis (Casaro De La Forzandanza - Opera Signum Laudis)
Třída mladých
V1, CAJC Dorian Gray Moravia Box (Aidan de Villalcor - Teodora Moravia Box)
Třída otevřená
V1, CAC Barbarossa Moravia Box (Sat Elit Gladiator - Olivera Moravia Box)
V2 Eddy Cane Silesia (Emporio z Metaboxu - Arcara Cane Silesia)
Třída pracovní
V1, CAC Unno Kronebox (Emporio z Metaboxu - Eimy Opti Pes)
Třída vítězů
V1, CAC


Famous Barolo From Lake Conroe (Jir-Pia Phoenix - Duffy from Lake Conroe)


FENA ZLATÁ
Třída mladých
V1, CAJC Ketty Pálava Box (Leviathan z Ringu - Andra Pálava Box)
VD2 Cassia Marco Rosi (Van Helsing Sat´elit - Bria Adur box)
Mezitřída
V1, CAC Kaisa-Leena Canis Ludens (Outlaw do Vale do Lethes - Delissa Garbein)
V2 Isabel de Salgo´s (Crown of Angel od Djevija - Amanda de Salgo´s)
Třída otevřená
V1, CAC, Národní vítěz, BOS Jir-Pia Em Emalee (G´M de Bellemanie - Jir-Pia Aglaia)
V2, res. CAC Óreithýia Fortuna viva (Yason Optima grata - Eileithyia Fortuna viva)
Třída pracovní
V1, CAC Chanel Pálava Box (Yukon Optima grata - Beily Pálava Box)
Třída vítězů
V1, CAC


Gwenn Pálava Box (Verdi Optima grata - Andra Pálava Box)


FENA ŽÍHANÁ
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Dominika Dempsey Karmapa (Ureus II. Karmapa - Ornela II. Karmapa)
V2 Frieda ze Spálenky (Barbar ze Spálenky - Cassie Cane Silesia)
Mezitřída
V1, CAC Elis Czech Ja-Ka (Gambrinus Canis Ludens - Wanda Czech Ja-Ka)
Třída otevřená
V1, CAC Anobi Preslavva Civitas (Big Boss Signum Laudis - Izzi z Ringu)
Třída pracovní
V1, CAC Barbara z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema - Bria Pálava Box)
Třída vítězů
V1, CAC Meropé Fortuna viva (Jir-Pia Phoenix - Bea Pálava Box)