°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Výroční speciální výstava Světec 26.09.2020
rozhodčí: Jiří Suchý /CZ, Christine Breakspear /GB, Margot Egeblad /DK )
posouzeno 134 jedinců (přihlášeno 173 jedinců)

ÚP Louny www.boxerlouny.webnode.cz

Juniorský vítěz roku
pes zlatýPicasso de Bellemanie (Uricane Optima grata - Mascotte de Bellemanie)
pes žíhanýDagor del Re Dei Titani (Achos Re Dei Titani - Eva del Re Dei Titani)
fena zlatáLlenda de Aires del Norte (Terzo del Cuore Grande - Cloe de Aires del Norte)
fena žíhaná


Reality von Cassalina (Zodiac Sign of Kellaney - Limited Edition of Kellaney)


Vítěz roku
pes zlatýQuarzo del Gran Mogol (Eko del Colle dell´Infinito - Dunia)
pes žíhanýUricane Optima grata (Ovidio degli Scrovegni - Unica Optima grata)
fena zlatáAmelie del Rolanus (Hendrix des Jardins de Passiflore - Ines del Rolanus)
fena žíhaná


Indira di Boxauro (Eric Athena's Dream - Destiny di Boxauro)


Vítěz roku veterán
pes zlatýFauno d´Alan Box (Mito do Vale do Lethes - Duna del Sexto Sentido)
pes žíhanýSandero Bretorri (Diesel Aldebaran Taurus - Lenite Bretorri)
fena zlatáJustine od Ivetky Vel-Om (Rus la Fler Eternal Flame - Denisa od Ivetky Vel-Om)
fena žíhaná


Allegra Flat Devils (Caos v. Schwnaneschloss - VooDoo od Stříbrňáku)


ČKJV
pesPicasso de Bellemanie (Uricane Optima grata - Mascotte de Bellemanie)
fena


Reality von Cassalina (Zodiac Sign of Kellaney - Limited Edition of Kellaney)


ČKV
pesUricane Optima grata (Ovidio degli Scrovegni - Unica Optima grata)
fena


Indira di Boxauro (Eric Athena's Dream - Destiny di Boxauro)


BOJ - Nejlepší mladý jedinecPicasso de Bellemanie (Uricane Optima grata - Mascotte de Bellemanie)
BOV - Nejhezčí veteránFauno d´Alan Box (Mito do Vale do Lethes - Duna del Sexto Sentido)
BOBUricane Optima grata (Ovidio degli Scrovegni - Unica Optima grata)
BOS


Indira di Boxauro (Eric Athena's Dream - Destiny di Boxauro)


_____________________


__________________________________________________________________


Soutěže:
Nejlepší štěněMatch van Rusticana (Intense’s Ironman - Olympia van Rusticana)
Nejlepší dorostQuirino del Rolanus (Hendrix des Jardins de Passiflore - Neva del Rolanus)
Nejlepší plemeník


Zoco Karmapa (Zoco Karmapa (Rus la Fler Kalashnikov - Párvati Karmapa)


_____________________


__________________________________________________________________


PES ZLATÝ
rozhodčí: Jiří Suchý
Třída dorostu
VN1, Nejlepší dorost Quirino del Rolanus (Hendrix des Jardins de Passiflore - Neva del Rolanus)
Třída mladých
V1, CAJC, Juniorský vítěz roku, ČKJV, BOJ Picasso de Bellemanie (Uricane Optima grata - Mascotte de Bellemanie)
V2 Fagan del Re Dei Titani (Becks del Cabezo della Jara - Delia CiciliaVestinorum)
V3 Oroblu dell'Antica Postumia (Eko del Colle dell'Infinito - Incanto dell'Antica Postumia)
V4 Anca47 Boxer Caldarelli (Hitos Boxer Caldarelli - Maira Boxer Caldarelli)
V Artuš Matebox (Timur Indiánský Brloh - Quintella Kronebox)
V Gatsby von Universum (Ureus II. Karmapa - Elena von Universum)
V Nicos Gymnema Sylvestre (Firework de Porto Village - O´Livia de Val de Cayone)
V Oliver II Karmapa (Karavagio Karmapa - Slavena Karmapa)
V Stuart vom Staatsbad (Barbarossa di Casa Vernice - Queen Vavonabox)
Mezitřída
V1, CAC Roosevelt delle Scalere (Marasco dell'Orcagna - Kamelia delle Scalere)
V2, res. CAC Kieran Congo Nigrans (Karnivale de la Finca Sapho - Georgina Congo Nigrans)
V3 Daevy con Lomicaro (Rus la Fler Capo di Tutti Capi - Amálka od Ivetky de Chanel)
V4 Al Diabolo Ultima Serra (Rus la Fler Capo di Tutti Capi - Justine od Ivetky Vel-Om)
V Mowgli Karmapa (Leviathan z Ringu - Ornela Karmapa)
Třída otevřená
V1, CAC Archimedes Optima grata (Aidan de Villalcor - Iris Optima grata)
V2, res. CAC Maxim de Diosa dela Aurora (Oliviero dell Colle dell´Infinito - Hanna de Diosa de la Aurora)
V3 Manfred del Rolanus (Primo del Colle dell'Infinito - Gaby del Rolanus)
VD4 Arges Brenneke (Frodo Sieger Bohemia - Harpyje z Ringu)
Třída pracovní
V1, CAC, Vítěz roku Quarzo del Gran Mogol (Eko del Colle dell´Infinito - Dunia)
V2, res. CAC Terzo del Cuore Grande (Eko del Colle dell'Infinito - Impressa del Cuore Grande)
V3 Intense’s Ironman (Galileo dell Colle dell’Infinito - Intense’s Rihanna)
Třída vítězů
V1, CAC Xanto Heny Box (Hannibal Optima grata - Qasha Heny Box)
V2, res. CAC Quentin II Karmapa (Zoco Carmapa - Urtica Karmapa)
Třída veteránů
V1, Vítěz roku veterán, BOV Fauno d´Alan Box (Mito do Vale do Lethes - Duna del Sexto Sentido)
Třída čestná
V1


Yukon Optima grata (Kis-Bics Hugo - Cloreta Optima Slobi's)


PES ŽÍHANÝ
rozhodčí: Christine Breakspear
Třída štěňat
VN1 Grappo Hébé Box (Uricane Optima grata - Dewi Hébé Box)
Třída dorostu
VN1 Thallium von Cassalina (Zodiac Sign of Kellaney - Harshada von Cassalina)
VN2 Emilio Boxer Caldarelli (Tiburon Boxer Caldarelli - Delma Boxer Caldarelli)
VN3 Gregory Peck Chvalský drak (Leviathan z Ringu - Tiasha Suum Cuique)
VN4 Grimm Iris Amoris (Kahlu del Cuore Grande - Adorable Iris Amoris)
VN Teddy Kleka E.K. (Koudy for Velek od Stříbrňáku - Flower Flat Devils)
N Garry Griffith Chvalský drak (Leviathan z Ringu - Tiasha Suum Cuique)
Třída mladých
V1, CAJC, Juniorský vítěz roku Dagor del Re Dei Titani (Achos Re Dei Titani - Eva del Re Dei Titani)
V2 Bailey Lanabox (Black Bandit Honor Marsa - Kalypsó Karmapa)
V3 Zaim di Mergellina (Banksy di Casa dei Iola - Ghanima di Mergellina)
V4 Sorbon Tajki (Bakír Pálava Box - Bugy Kronebox)
V Xanto z Němečanky (Camus v. Nirvalis - Nerthus z Němečanky)
VD Izac Sametový zázrak (Ureus II. Karmapa - Atlanta od Morového sloupu)
VD Sherlock Kleka E.K. (Koudy for Velek od Stříbrňáku - Jessy Kleka E.K.)
Mezitřída
V1, CAC Senecio van Sapho's Hoeve (Almadinaks Forward - Q'T Van Sapho's Hoeve)
V2, res. CAC Elio von Granada Box (Cirano de Verdevera - Afiniti von Granada Box)
V3 Aron Lanabox (Bobby Brovn Fine Star Box - Kalypsó Karmapa)
Třída otevřená
V1, CAC Kaal vom Kaiserfelsen (Primo Del Colle Dell'Infinito - Yunta vom Kaiserfelsen)
V2, res. CAC Juron Srebrna Orda (Iskier Srebrna Orda - Black Baghera Honor Marsa)
V3 Deryl Impressia Box (Emporio z Metaboxu - Abet Impressia Box)
V4 Arny Elibox (Kord Tajki - Fejmy von Esadera)
V Eddy Cane Silesia (Emporio z Metaboxu - Arcara Cane Silesia)
VD Xeneos Bretorri (Gambrinus Canis Ludens - Royal Sofie Bretorri)
Třída pracovní
V1, CAC, Vítěz roku, ČKV, BOB Uricane Optima grata (Ovidio degli Scrovegni - Unica Optima grata)
V2, res. CAC Anton od Stříbrňáku (Koudy for Velek od Stříbrňáku - Rasha od Stříbrňáku)
V3 Tex del Ducato di Bergamo (Jonh del Ducato di Bergamo - Grace del Ducato di Bergamo)
V4 Lucky Pěčínská růže (Naadame Fender Edda - Jessi Pěčínská růže)
VD Zingaro Optima grata (Aidan de Villalcor - Ylenia Casa Dei Colli)
Třída vítězů
V1, CAC Janus d'Anteikan (Fausto de Val de Cayone - Gion d'Anteikan)
V2, res. CAC Drago Impressia-Box (Emporio z Metaboxu - Abet Impressia-Box)
V3 Atrej od Fifinky (Outlaw do Vale do Lethes - Greta Garbo Canis Ludens)
Třída veteránů
V1, Vítěz roku veterán Sandero Bretorri (Diesel Aldebaran Taurus - Lenite Bretorri)
V2 Jir-Pia Phoenix (Mito du Vale de Lethes - Kadelee v. Inspee)
V3 Vallis Six-Er (Llanto de Guezman - Panda Six-Er)
V4 Barbar ze Spálenky (Hannibal Optima grata - Dora z Dobřichova)
V Hip Hop od Stříbrňáku (Caos vom Schwanenschloss - Cassidy z Halexu)
Třída čestná
V1


Koudy for Velek od Stříbrňáku (Orlando v. Omerta - Naomi-Campbell v. Schwanenschloss)


FENA ZLATÁ
rozhodčí: Margot Egeblad
Třída štěňat
VN1 Nejlepší štěně Match van Rusticana (Intense’s Ironman - Olympia van Rusticana)
VN2 Zuzan Spalenice (Otis v.d. Munzenburg - Wera Spalenice)
Třída dorostu
VN1 Fiona Denburg (Rio del Cabezo la Jara - Paulina Denburg)
VN2 Esperanza del Noegre (Apollo - Brigitte del Re dei Titani)
VN3

Debbie Canina Rosa (Samain da Toleria - Phoebe Man-Box)

rozhodčí: Jiří Suchý
Třída mladých
V1, CAJC, Juniorská vítězka roku Llenda de Aires del Norte (Terzo del Cuore Grande - Cloe de Aires del Norte)
V2 Olimpia Lider (Gratia Challenger - Indira Optima grata)
V3 Gwen Prinzessin Deutsch Algar (Barachiel Floyd Fender Edda - Daisy Prinzessin Deutsch Algar)
V4 Rosa Bella Tajki (Xanto Heny Box - Dolce Vita DeeDee Arista Rea)
V Bijasara's Legatum Azra (Bono Indigo Optima grata - Iron Maiden Canis Ludens)
V Etna Iris Amoris (Gelso del Colle dell'Infinito - Bonita Iris Amoris)
V Greys Prinzessin Deutsch Algar (Barachiel Floyd Fender Edda - Daisy Prinzessin Deutsch Algar)
V Llara de Aires del Norte (Terzo del Cuore Grande - Cloe de Aires del Norte)
V Narcotic Love (Becks del Cabezo de la Jara - Once a Lifetime di Casa Vernice)
V Summer van Krato's Hof (Prince Primo van Krato's Hof - Bouncyparade Amo La Vita)
VD

Orka Karmapa (Caravaggio Karmapa - Slavena Karmapa)

rozhodčí: Margot Egeblad
Mezitřída
V1, CAC Amy Kmet Box (Zoco Karmapa - Niky Tajki)
V2, res. CAC Titanium Wasca Gymnema Sylvestre (Firework de Porto Village x Baghira Gymnema Sylvestre)
V3 Debbyanne Iris Amoris (Ycs del Ducato di Parma - Adorable Iris Amoris)
V4 Adina Ultima Serra (Rus la Fler Capo di Tutti Capi - Justine od Ivetky Vel-Om)
VD Dayen od Velvarské studánky (Leviathan z Ringu - Nikita z Němečanky)
VD Feebee Z Ve-Kled (Thao Kronebox - Bria Pálava Box)
Třída otevřená
V1, CAC Iron Maiden Canis Ludens (Outlaw do Vale do Lethes - Delissa Garbein)
V2, res. CAC Debbie Adleon Bohemia (Finn Congo Nigrans - Bejla Adleon Bohemia)
V3 Yoy-Ivi Del Gran Mogol (Slobi's Hoss - Lucilla del Gran Mogol)
V4

Greta del Colle del d´Ovidio (Becks del Cabezo La Jara - Virgin Mary del Colle del d´Ovidio)

rozhodčí: Christine Breakspear
Třída pracovní
V1, CAC, Vítězka roku Amelie del Rolanus (Hendrix des Jardins de Passiflore - Ines del Rolanus)
V2, res. CAC Lena de Diosa de la Aurora (Ozren v.d. Burg Singidunum - Lara v. Zogobox)
V3 Wishes od Stříbrňáku (Jir-Pia Time - Ornella od Stříbrňáku)
V4 Coralyn Kronebox (Zoco Karmapa - Ella Kronebox)
Třída vítězů
V1, CAC Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum - Gioconda Nostrum)
V2, res. CAC Jir-Pia Em Emalee (G´M de Bellemanie - Jir-Pia Aglaia)
V3

Lulu Suum Cuique (Laurin`s Boxer Alim - Eva Hanka Suum Cuique)

rozhodčí: Jiří Suchý
Třída veteránů
V1, Vítězka roku veterán


Justine od Ivetky Vel-Om (Rus la Fler Eternal Flame - Denisa od Ivetky Vel-Om)


FENA ŽÍHANÁ
rozhodčí: Margot Egeblad
Třída štěňat
VN1 Pasha' di Mergellina (Impulso del Colle dell'Infinito - Renee' di Mergellina)
VN2 Dancing Queen Od Stříbrňáku (Willi Jisuko - Gracie Man-Box)
VN3 T'mojca van Krato's Hof (Bouncyparade Aro - Rossabella van Krato's Hof)
N4 Gersie Hébé Box (Uricane Optima grata - Dewi Hébé Box)
N Abigail Bopexi Box (Samain Da Toleria - Xiboo Indiánsky brloh)
N Devil’s Girl Od Stříbrňáku (Willi Jisuko - Gracie Man-Box)
Třída dorostu
VN1 Flora Iris Amoris (Chicco Ursatobox - Cassie Iris Amoris)
VN2 Margareta di Mergellina (Bono Indigo Optima grata - Ghanima di Mergellina)
VN Clotilda Jisuko (Action vom Katterforst - Venezia Jisuko)
VN Triniti Kleka E.K (Koudy for Velek od Stříbrňáku - Flower Flat Devils)
Třída mladých
V1, CAJC, Juniorská vítězka roku, ČKJV Reality Von Cassalina (Zodiac Sign of Kellaney - Limited Edition of Kellaney)
V2 Frengie Angie Box (Eliot Angie Box - Enny Adur Box)
V3 Vamp z Ringu (Leviathan z Ringu - Mamba z Ringu)
V4 Siena Van Krato's Hof (Costanzo del Colle Dell'Infinito - Orlindana van de Hazenberg)
V Khloë Van Rusticana (Almadinaks Forward - Razzia van Rusticana)
VD Occeane Karmapa (Caravaggio Karmapa - Slavena Karmapa)
VD Sheila Kleka E.K. (Koudy for Velek od Stříbrňáku - Jessy Kleka E.K.)
Mezitřída
V1, CAC Maria Mia z Černého jezera (Verdi Six-Er - Keysi z Černého jezera)
V2, res. CAC Brigette del Re dei Titani (Santhiago dell'Orcagna - Galea del Re dei Titani)
V3 Métis Karmapa (Leviathan z Ringu - Ornela Karmapa)
V4 Xia z Kampy (Zoco Karmapa - Daaria z Mrazíkova)
Třída otevřená
V1, CAC Dominika Dempsey Karmapa (Ureus II. Karmapa - Ornela II. Karmapa)
V2, res. CAC Xantipa Optima grata (Crono - Quentine Optima grata)
V3 Fallet Hébé Box (Aidan de Villalcor - Dewi Hébé Box)
V4 Elisabhet D'Mirus Cane (Carlos D'Mirus Cane - Alma D'Mirus Cane)
V Queeny Kleka E.K. (Xanto Heny Box - Jarca Kleka E.K.)
V Rossabella van Krato's Hof (Costanzo del Colle Dell'Infinito - Ninja van de Hazenberg)
D Annabelle z Kraje Pětilisté růže (Gambrinus Canis Ludens - Anarchie Fine Star Box)
Třída pracovní
V1, CAC, Vítězka roku, ČKV, BOS Indira di Boxauro (Eric Athena's Dream - Destiny di Boxauro)
V2, res. CAC Galiza de Ibiltaria (Ekaro de Ibiltaria - Meskalina Da Toleria)
V3 Bugy Kronebox (Zoco Karmapa - Limee Indiánský brloh)
Třída vítězů
V1, CAC Ghanima di Mergellina (Ugo Od Djevija - Irene)
V2, res. CAC Elba del Colle dell´Infinito (Ulm del Colle dell´Infinito - Farida del Colle dell´Infinito)
V3 Tiasha Suum Cuique (Che S.C. Athena´s Dream - Tien Suum Cuique)
Třída veteránů
V1, Vítězka roku veterán Allegra Flat Devils (Caos v. Schwnaneschloss - VooDoo od Stříbrňáku)
V2 Beebee od Stříbrňáku (Caos v. Schwnaneschloss - Europe Six-Er)
Třída čestná
V1 Gracie Man-Box (Mito do Vale do Lethes - Cassandra Man-Box)