°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Výroční speciální výstava Rychety 17.10.2015
rozhodčí: Arne Johan Haugen /N (psi), Miroslav Roškota /CZ (feny), MVDr. Sergej Vanzha /SK (mladí)
posouzeno 109 jedinců
ÚP Praha www.boxerpraha.cz

Juniorský vítěz roku
pes zlatý

Ozren v.d. Burg Singidunum (Urosch v.d. Burg Singidunum - Allegra della Ultima Argilla)
pes žíhanýNaadame Fender Edda (Casaro De La Forzandanza - Bernadeta Fender Edda)
fena zlatáAquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa - Soland Boks Lukretsia)
fena žíhaná


Izzi z Ringu (Full Monthy du Val d´Europe - Isa de Cuervonegro)


Vítěz roku
pes zlatýEs sagapo'(Kevin - Charlen)
pes žíhanýGiove del Leone d' Oro (Navajo - Demetra)
fena zlatáUlrika Moravia Box (Zervan Nor Dom - Gabriela Moravia Box)
fena žíhaná


Zanny Czech Ja-Ka (Orlando v. Omerta - Wanda Czech Ja-Ka)


Vítěz roku veterán
pes zlatýMayk Jisuko (Perico du Val d' Europe - Dunja Jisuko)
pes žíhanýEndži z Dybohůrky (Apollo v. Thüringischen Adel - Jimma z Dybohůrky)
fena zlatá

Nena Elegance Golden Amulette (Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil - Golden Amulette Big Mum's Hope)
fena žíhaná


Ontaria Jisuko (Perico du Val d' Europe - Fixe Jisuko)


ČKJV
pesOzren v.d. Burg Singidunum (Urosch v.d. Burg Singidunum - Allegra della Ultima Argilla)
fena


Izzi z Ringu (Full Monthy du Val d´Europe - Isa de Cuervonegro)


ČKV
pesEs sagapo' (Kevin - Charlen)
fena


Electra Glide z Metaboxu (Sibelius della Cadormare - Aurora z Metaboxu )


BOJ - Nejlepší mladý jedinec



Ozren v.d. Burg Singidunum (Urosch v.d. Burg Singidunum - Allegra della Ultima Argilla


BOV - Nejhezčí veterán


Ontaria Jisuko (Perico du Val d' Europe - Fixe Jisuko)


BOB


Es sagapo' (Kevin - Charlen)


BOS


Electra Glide z Metaboxu (Sibelius della Cadormare - Aurora z Metaboxu )


_____________________


__________________________________________________________________


PES ZLATÝ
Třída štěňat
VN1 Hachiko Slobi's (Yason Optima grata - Hilaya Jir Pia)
Třída mladých
V1, CAJC
Juniorský vítěz roku
ČKJV, BOJ

Ozren v.d. Burg Singidunum (Urosch v.d. Burg Singidunum - Allegra della Ultima Argilla)
V2 Jorash Z Ringu (Tommy dei Roeri - Rash de Villalba)
V3 Kapys Fortuna viva (G´M de Bellemanie - Bea Pálava Box)
V4 Joachim Pečínská růže (Fabricio Floyd Fender Edda - Eimi Pečínská růže)
V Ajax Poldi Box (Unkas Chzech Ja-Ka - Akira z Boxer ringu)
V Melioth Fender Edda (Fabrizio Floyd Fender Edda - Saphira Fender Edda)
Mezitřída
V1, CAC Igor Jedna na milion (Jedna Na Milion Heineken - Alibi Boks Moulin Rouge)
V2, res. CAC Barnaby Paulla Gang (Hannibal Optima grata - Action Lady Paulla Gang)
VD3 Dasch Adur box (Yason Optima grata - Ailin Adur box)
Třída otevřená
V1, CAC Bis Mark iz doma Svaroga (Via Aveling Iz My Time - Alibi Boks Moulin Rouge)
V2, res. CAC Dahli v. Rusticana (Da Vinci v. Rusticana - Yottum v. Rusticana)
V3 Zoco Karmapa (Kalashnikov Rus La Fler - Párvati Karmapa)
VD4 Storm Gymnema Sylvestre (Rus La Fler Eternal Flame - Luxuria)
VD Calayo Goldie Red (Galayo La Silla v.Donnerschwee - Boxers Romance Goldie Red)
VD Ares ze Spálenky (Hannibal Optima grata - Dora z Dobřichova)
Třída pracovní
V1, CAC
Vítěz roku, ČKV, BOB

Es sagapo' (Kevin - Charlen)
VD2 Bakír Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
VD3 Gerald O'Guido Lakifan (Guido Di Casa Vernice - As'gunapal Dior's Hanna To Lakifan)
Třída vítězů
V1, CAC Mardy z Němečanky (Wodan Vavonabox - Anabelle della Rocca Costanza)
VD2 Hopkins Nostrum (Rus La Fler Kalashnikov - Cappuccino Nostrum)
Třída veteránů
V1, Vítěz roku veterán


Mayk Jisuko (Perico du Val d' Europe - Dunja Jisuko)


PES ŽÍHANÝ
Třída štěňat
VN1 Jeltzin Karmapa (Aron z Metaboxu - Bacardi Karmapa)
VN2 Kord Tajki (Bakír Pálava Box - Adacta Borecký rybník)
VN3 Charlie z Dybohůrky (Saverio Six-Er - Cimberley z Dybohůrky)
Třída dorostu
VN1 Attila Od Morového sloupu (Lennox v.d. Isenburg - Singapur od Morového sloupu)
Třída mladých
V1, CAJC
Juniorský vítěz roku

Naadame Fender Edda (Casaro De La Forzandanza - Bernadeta Fender Edda)
V2 DonVito de Beanhunter ( Maximo De Bellaterra - Cleopatra De Bearhunter)
V3 Jazar Floyd Fender Edda (Casaro De La Forzandanza - Istria Floyd Fender Edda)
V4 Xander Optima grata (Kis-Bics Hugo - Gallia Grata de Yu Box)
V Bertone Impressia-Box (Uram Signum Laudis - Aurora z Metaboxu)
V Kord z Černého jezera (Zar de Guezman - Chaira z Černého jezera)
Mezitřída
V1, CAC King Karlos Boxrelay (Big Boss Signum Laudis - Fanny Boxrelay)
VD2 Sky de Cristobalito (Gelso del Colle dell'Infinito - Manuela di Casa Vernice)
Třída otevřená
V1, CAC Hamilton Wilow-Box (Hiram Optima grata - Leéh-box Jamie-Lee)
V2, res. CAC Thor Del grande salice Quartirolo (Leon - Leandry)
V3 Jesus Boxrelay (Big Boss Signum Laudis - Henea Boxrelay)
V4 Igor Sósrét-Menti (Sósrét-Menti Brutus - Sósrét-Menti Zoe)
V Angelo Claudy&Ja (Balrog z Ringu - Claudia Lakronebox)
V Czarek Ewenement (Fryderyk Ewenement - Gelsomina Ewenement)
V Gildo del Colle dell´Infinito (Tommy dei Roeri - Danila del Colle dell´Infinito)
V Tuareg Gratia (Zoff Porta Trsatica - Gratia Grace Kelly)
VD Han Z Ringu (Balrog z Ringu - Isa de Cuervonegro)
VD Leffre Bravo Ginjan (Brazil Optima grata - Idea Ginjan)
D Dain Hébé Box (Albero Demirantxito - Bexx Hébé Box)
D Gordon o'Guido Lakifan (Guido di Casa Vernice - AS'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)
diskv. Hip Hop od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss - Cassidy z Halexu)
neposouzen Quno v. Preussen's Eden (Nimbus v. Hanseatenhof - Carrie v. Preussen's Eden)
Třída pracovní
V1, CAC
Vítěz roku

Giove del Leone d' Oro (Navajo - Demetra)
VD2 Aron Z Metaboxu (Karlos do Vale do Lethes - Ella Charlotte ze Zubštejna)
VD3 Barbar Ze Spálenky (Hannibal Optima grata - Dora Z Dobřichova)
Třída vítězů
V1, CAC Tranduil Korol Elfov Iz Mira Anzheliki (Fire Energy Uno - Chernaya Koroleva Iz Mira Anzheliki)
VD2 Camus von Nirvalis (Urosch v.d. Burg Singidunum - Elodi dei Centurioni)
VD3 Marley Da Toleria (Mito Do Vale do Lethes - Kinta Dels Segadors)
VD4 Valdo Mir-Fiš (Grim Mir-Fiš - Ráchel Mir-Fiš)
Třída čestná
VD1 Forest Sametový zázrak (Platan Czech Ja-Ka - Daigi Sametový zázrak)
Třída veteránů
V1, Vítěz roku veterán


Endži z Dybohůrky (Apollo v. Thüringischen Adel - Jimma z Dybohůrky)


FENA ZLATÁ
Třída štěňat
VN1 Enji Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
VN2 Baghira Gymnema Sylvestre (Becks Del Cabezo La Jara - Saba Gymnema Sylvestre)
VN3 Estie Hébé Box (G´M de Bellemanie - Bexx Hébé Box)
VN4 Burma Gymnema Sylvestre (Becks Del Cabezo La Jara - Saba Gymnema Sylvestre)
VN Adéla Bosam-gri (Bass Hébe Box - Lilly v.Silvermoon)
Třída dorostu
VN1 Lena Mo Yan (Jedna Na Milion Heineken - Jacquelin Ferrari Box)
Třída mladých
V1, CAJC
Juniorská vítězka roku

Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa - Soland Boks Lukretsia)
V2 Izzy Kronebox (Mardy z Němečanky - Delfina Lakronebox)
V3 Tango Waris Gymnema Sylvestre (Fausto De Val De Cayone - Luxuria)
V4 Niniczka Ferrari Box (Bis Mark Iz Doma Svaroga - Hossa Ferrari Box)
Mezitřída
V1, CAC Lulu Suum Cuique (Laurin`s Boxer Alim - Eva Hanka Suum Cuique)
V2. res. CAC Iberia z Ringu (Full Monthy du Val d´Europe - Isa de Cuervonegro)
V3 Banchee Custodius (G´M de Bellemanie - Beatrice Optima grata)
V4 Briliantin Paulla Gang (Hannibal Optima grata - Action Lady Paulla Gang)
Třída otevřená
V1, CAC Unica Optima Grata (Orobianco del Colle dell´Infinito - Jessi Heny Box)
V2, res. CAC Harpyje z Ringu (Balrog z Ringu - Isa de Cuervonegro)
V3 Isadora Jedna na milion (Jedna Na Milion Heineken - Alibi Boks Moulin Rouge)
VD4 Diana Kelly Box (Aggedor Strongi Aldebaran Taurus - Ambra Kelly Box)
Třída pracovní
V1, CAC
Vítězka roku

Ulrika Moravia Box (Zervan Nor Dom - Gabriela Moravia Box)
Třída vítězů
V1, CAC Bell Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
V2, res. CAC Iskra Jedna na Milion (Jedna na Milion Heineken - Alibi Boks Moulin Rouge)
Třída veteránů
V1, Vítěz roku veterán

Nena Elegance Golden Amulette (Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil - Golden Amulette Big Mum's Hope)
V2 Asset Hébé Box (Balu v. Hause Romeo - Hébé Ibra)
V3 Oriella Jisuko (Perico du Val d' Europe - Fixe Jisuko)
V4


K´Napoli Floyd Fender Edda (Lucky Luciano de Cinco Rosas - Jakuza z Ringu)


FENA ŽÍHANÁ
Třída štěňat
VN1 Cessi Impressia-Box (Bandolero z Metataboxu - Aurora z Metaboxu)
Třída dorostu
VN1 Ukiara Bretorri (Garibaldi Kleka E.K. - Royal Sofie Bretorri)
VN2 Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.d. Isenburg - Singapur od Morového sloupu)
VN Crazy Lady Paulla Gang (Bugatti Signum Laudis - Action Lady Paulla Gang)
Třída mladých
V1, CAJC
Juniorská vítězka roku, ČKJV

Izzi z Ringu (Full Monthy du Val d´Europe - Isa de Cuervonegro)
V2 Abetdeen di Boxauro (Watwald Cryllon - Wave di Boxauro)
V3 Nitika Fender Edda (Casaro De La Forzandanza - Bernadeta Fender Edda)
V4 Online od Stříbrňáku (Carpe Diem od Stribrnaku - Naomi Campbell v. Schwanenschloss)
V Abet Impressia-Box (Bacardi od Stříbrňáku - Beryl z Metaboxu)
V Arabela z Ve-Kled (Orlando v.Omerta - Charlota Zlatá Hema)
V Julie Kleka E.K. (Hanibal Kleka E.K. - Vessy z Dybohůrky)
V Katty Kronebox (Mardy z Němečanky - Eimy Opti Pes)
V Yakuza od Morového sloupu (Orlando v. Omerta - Singapur od Morového sloupu)
V Tiasha Suum Cuique (Che SC Athena`s dream - Tien Suum Cuique)
Mezitřída
V1, CAC Reason to believe got real (Goal Del Cielo Di Marte Keep - It Real Belloliv)
V2, res. CAC Linn Růžová oáza (Cesmir Lakronebox - Dhakirah z Ringu)
V3 Caya Karmapa (Unkas Karmapa - Pallas Karmapa)
D Undine Jir-Pia (Jir-Pia Watts - Pilar dei Cieli Aperti)
Třída otevřená
V1, CAC Image Boxrelay (Boreas Di Casa Diocletiano - Xena Signum Laudis)
V2, res. CAC Isa de Cuervonegro (Rus la Fler Eternal Flame - Zenobia z Ringu)
V3 Filandra Farah Ability (Koto De Guezman - Ability Charlotte Chantella)
Třída pracovní
V1, CAC
Vítězka roku

Zanny Czech Ja-Ka (Orlando v. Omerta - Wanda Czech Ja-Ka)
V2, res. CAC Jara v.d. Calenberger Pforte (Urosh v.d. Burg Singidunum - Vichy v. Phoenix)
Třída vítězů
V1, CAC, ČKV, BOS Electra Glide z Metaboxu (Sibelius della Cadormare - Aurora z Metaboxu)
Třída čestná
V1 Adacta Borecký rybník (Harvey Pešmar - Bee Bee od Stříbrňáku)
V2 Nadja Optima grata (Geo Boxer del Euro - Anthea Optima grata)
Třída veteránů
V1, Vítěz roku veterán, BOV Ontaria Jisuko (Perico du Val d' Europe - Fixe Jisuko)