°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Středoevropská výstava boxerů Rychety 18.10.2015
rozhodčí: Jiří Suchý /CZ, MVDr. Sergej Vanzha /SK, MVDr. Zsófia Várszegi /HU, Andrzej Stepinski /PL
posouzeno 94 jedinců
ÚP Praha www.boxerpraha.cz

PES ZLATÝ
Třída štěňat
VN1 Hachiko Slobi's (Yason Optima grata - Hilaya Jir Pia)
Třída mladých
V1, CAJC, Středoevropský juniorský vítěz / CEBS JUNIOR WINNER, BOJ, BOB Ozren v.d. Burg Singidunum (Urosch v.d. Burg Singidunum - Allegra della Ultima Argilla)
V2 Jorash Z Ringu (Tommy dei Roeri - Rash de Villalba)
V3 Kapys Fortuna viva (G´M de Bellemanie - Bea Pálava Box)
V4 Melioth Fender Edda (Fabrizio Floyd Fender Edda - Saphira Fender Edda)
Mezitřída
V1, CAC, HOPE OF OUR FUTURE WINNER, Středoevropský vítěz / CEBS WINNER Igor Jedna na milion (Jedna Na Milion Heineken - Alibi Boks Moulin Rouge)
V2, res. CAC Barnaby Paulla Gang (Hannibal Optima grata - Action Lady Paulla Gang)
Třída otevřená
V1, CAC, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY Bis Mark iz doma Svaroga (Via Aveling Iz My Time - Alibi Boks Moulin Rouge)
V2, res. CAC Storm Gymnema Sylvestre (Rus La Fler Eternal Flame - Luxuria)
V3 Zoco Karmapa (Kalashnikov Rus La Fler - Párvati Karmapa)
V4 Ares ze Spálenky (Hannibal Optima grata - Dora z Dobřichova)
V Calayo Goldie Red (Galayo La Silla v.Donnerschwee - Boxers Romance Goldie Red)
V Danny z Frankovky (Legolas z Ringu - Noky od Moroveho sloupu)
V Dux Grant Exelent (Unkas Czech Ja-Ka - Bonny Grant Exelent)
Třída pracovní
V1, CAC, PREZIDENT TROPHYEs sagapo' (Kevin - Charlen)b>
Třída vítězů
V1, CAC, WINNER OF CHAMPION


Hopkins Nostrum (Rus La Fler Kalashnikov - Cappuccino Nostrum)


PES ŽÍHANÝ
Třída štěňat
VN1, Nejlepší štěně - BEST BABBY Jeltzin Karmapa (Aron z Metaboxu - Bacardi Karmapa)
VN2 Charlie z Dybohůrky (Saverio Six-Er - Cimberley z Dybohůrky)
VN3 Cantor Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu - Aurora z Metaboxu)
VN4 Cooper Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu - Aurora z Metaboxu)
Třída mladých
V1, CAJC, Středoevropský juniorský vítěz / CEBS JUNIOR WINNER Naadame Fender Edda (Casaro De La Forzandanza - Bernadeta Fender Edda)
V2 DonVito de Beanhunter ( Maximo De Bellaterra - Cleopatra De Bearhunter)
V3 Jazar Floyd Fender Edda (Casaro De La Forzandanza - Istria Floyd Fender Edda)
V Bertone Impressia-Box (Uram Signum Laudis - Aurora z Metaboxu)
Mezitřída
V1, CAC, HOPE OF OUR FUTURE WINNER, Středoevropský vítěz / CEBS WINNER
King Karlos Boxrelay (Big Boss Signum Laudis - Fanny Boxrelay)

Třída otevřená
V1, CAC, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHYThor Del grande salice Quartirolo (Leon - Leandry)
V2, res. CAC Hamilton Wilow-Box (Hiram Optima grata - Leéh-box Jamie-Lee)
V3 Jesus Boxrelay (Big Boss Signum Laudis - Henea Boxrelay)
V4 Igor Sósrét-Menti (Sósrét-Menti Brutus - Sósrét-Menti Zoe)
V Angelo Claudy&Ja (Balrog z Ringu - Claudia Lakronebox)
V Czarek Ewenement (Fryderyk Ewenement - Gelsomina Ewenement)
V Dain Hébé Box (Albero Demirantxito - Bexx Hébé Box)
V Casper v.d. Burg Singidunum (Laurin´s Boxer Alim - Pandora von Zogobox)
V Tuareg Gratia (Zoff Porta Trsatica - Gratia Grace Kelly)
V Quno v. Preussen's Eden (Nimbus v. Hanseatenhof - Carrie v. Preussen's Eden)
VD Gordon o'Guido Lakifan (Guido di Casa Vernice - AS'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)
Třída pracovní
V1, CAC, PREZIDENT TROPHY Giove del Leone d' Oro (Navajo - Demetra)
V2, res. CAC Aron Z Metaboxu (Karlos do Vale do Lethes - Ella Charlotte ze Zubštejna)
V3 Idol Zlatá Hema (Orry z Ringu - Fany Zlatá Hema)
V4 Barbar Ze Spálenky (Hannibal Optima grata - Dora Z Dobřichova)
Třída vítězů
V1, CAC, WINNER OF CHAMPION

Tranduil Korol Elfov Iz Mira Anzheliki (Fire Energy Uno - Chernaya Koroleva Iz Mira Anzheliki)
V2, res. CAC Marley Da Toleria (Mito Do Vale do Lethes - Kinta Dels Segadors)
V3 Camus von Nirvalis (Urosch v.d. Burg Singidunum - Elodi dei Centurioni)
Třída čestná
V1


Forest Sametový zázrak (Platan Czech Ja-Ka - Daigi Sametový zázrak)


FENA ZLATÁ
Třída štěňat
VN1 Burma Gymnema Sylvestre (Becks Del Cabezo La Jara - Saba Gymnema Sylvestre)
VN2 Adéla Bosam-gri (Bass Hébe Box - Lilly v.Silvermoon)
VN3 Baghira Gymnema Sylvestre (Becks Del Cabezo La Jara - Saba Gymnema Sylvestre)
Třída dorostu
VN1, Nejlepší dorost Lena Mo Yan (Jedna Na Milion Heineken - Jacquelin Ferrari Box)
Třída mladých
V1, CAJC, Středoevropský juniorský vítěz / CEBS JUNIOR WINNER Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa - Soland Boks Lukretsia)
V2 Tango Waris Gymnema Sylvestre (Fausto De Val De Cayone - Luxuria)
V3 Niniczka Ferrari Box (Bis Mark Iz Doma Svaroga - Hossa Ferrari Box)
V4 Lenna Kronebox (Mardy z Němečanky - Casea Lakronebox)
V Baby Asix Něžný barbar (Saverio Six-Er - Ashley HaRa Něžný barbar)
V Danette Adur box (Yason Optima grata - Ailin Adur box)
VD Zellow Jir-Pia (G´M de Bellemanie - Jir-Pia Uhellow)
Mezitřída
V1, CAC, HOPE OF OUR FUTURE WINNER, Středoevropský vítěz/ CEBS WINNER
Lulu Suum Cuique (Laurin`s Boxer Alim - Eva Hanka Suum Cuique)
V2, res. CAC Briliantin Paulla Gang (Hannibal Optima grata - Action Lady Paulla Gang)
V3 Iberia z Ringu (Full Monthy du Val d´Europe - Isa de Cuervonegro)
V4 Banchee Custodius (G´M de Bellemanie - Beatrice Optima grata)
Třída otevřená
V1, CAC, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY Unica Optima Grata (Orobianco del Colle dell´Infinito - Jessi Heny Box)
V2, res. CAC Isadora Jedna na milion (Jedna Na Milion Heineken - Alibi Boks Moulin Rouge)
V3 Harpyje z Ringu (Balrog z Ringu - Isa de Cuervonegro)
VD4 Zafira Karmapa (Rus La Fler Kalashnikov - Parvati Karmapa)
Třída pracovní
V1, CAC, PREZIDENT TROPHY Ulrika Moravia Box (Zervan Nor Dom - Gabriela Moravia Box)
VD2 Bellisa Custodius (G'M de Bellemanie - Beatrice Optima Grata)
Třída vítězů
V1, CAC, WINNER OF CHAMPION

Iskra Jedna na Milion (Jedna na Milion Heineken - Alibi Boks Moulin Rouge)
Třída veteránů
V1, Nejlepší veterán, BOS

Nena Elegance Golden Amulette (Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil - Golden Amulette Big Mum's Hope)
V2 K´Napoli Floyd Fender Edda (Lucky Luciano de Cinco Rosas - Jakuza z Ringu)
V3 Depressa de Lux Tajpan (Baskervill Buddha Tajpan - Axana Z pohádkového údolí)
V4


Oriella Jisuko (Perico du Val d' Europe - Fixe Jisuko)


FENA ŽÍHANÁ
Třída štěňat
VN1 Carera Impressia-Box (Bandolero z Metataboxu - Aurora z Metaboxu)
VN2 Cessi Impressia-Box (Bandolero z Metataboxu - Aurora z Metaboxu)
Třída dorostu
VN1 Rascha od Stříbrňáku (Carpe Diem od Stříbrňáku - Triša Mir-Fiš)
VN2 Crazy Lady Paulla Gang (Bugatti Signum Laudis - Action Lady Paulla Gang)
VN3 Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.d. Isenburg - Singapur od Morového sloupu)
VN4 Ukiara Bretorri (Garibaldi Kleka E.K. - Royal Sofie Bretorri)
Třída mladých
V1, CAJC, Středoevropský juniorský vítěz / CEBS JUNIOR WINNER
Izzi z Ringu (Full Monthy du Val d´Europe - Isa de Cuervonegro)
V2 Nitika Fender Edda (Casaro De La Forzandanza - Bernadeta Fender Edda)
V3 Abetdeen di Boxauro (Watwald Cryllon - Wave di Boxauro)
V4 Tiasha Suum Cuique (Che SC Athena`s dream - Tien Suum Cuique)
V Abet Impressia-Box (Bacardi od Stříbrňáku - Beryl z Metaboxu)
V Yakuza od Morového sloupu (Orlando v. Omerta - Singapur od Morového sloupu)
Mezitřída
V1, CAC, HOPE OF OUR FUTURE WINNER
Reason to believe got real (Goal Del Cielo Di Marte Keep - It Real Belloliv)
V2, res. CAC Caya Karmapa (Unkas Karmapa - Pallas Karmapa)
V3 Linn Růžová oáza (Cesmir Lakronebox - Dhakirah z Ringu)
VD4 Undine Jir-Pia (Jir-Pia Watts - Pilar dei Cieli Aperti)
Třída otevřená
V1, CAC, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHYImage Boxrelay (Boreas Di Casa Diocletiano - Xena Signum Laudis)
V2, res. CAC Isa de Cuervonegro (Rus la Fler Eternal Flame - Zenobia z Ringu)
V3 Gwenn Insurance Bohemica (Noisemaker do Vale do Lethes - Jackelien Moravia Box)
V4 Filandra Farah Ability (Koto De Guezman - Ability Charlotte Chantella)
Třída pracovní
V1, CAC, PREZIDENT TROPHY Dorotka Ewenement (Ignacy Ewenement - Frania Ewenement)
V2, res. CAC Jara v.d. Calenberger Pforte (Urosh v.d. Burg Singidunum - Vichy v. Phoenix)
Třída vítězů
V1, CAC, WINNER OF CHAMPION, Středoevropský vítěz / CEBS WINNER Electra Glide z Metaboxu (Sibelius della Cadormare - Aurora z Metaboxu)
Třída čestná
V1 Nadja Optima grata (Geo Boxer del Euro - Anthea Optima grata)