°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Klubová výstava Hukvaldy 23.04.2016
rozhodčí: Bc. Lubomír Perniš /SK
posouzeno 50 jedinců
ÚP Ostrava www.boxerklub-ostrava.cz
Fotoalbum http://viviantal.rajce.idnes.cz/KLUBOVA_VYSTAVA_BOXERU_HUKVALDY_23.4.2016/
PES ZLATÝ
Třída mladých
V1, CAJCKEndy Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
V2Hieronim Memorandum (David di Casa Vernice - Frida Memorandum)
Mezitřída
VD1Rocky z Němečanky (Mardy z Němečanky - Saskia Optima grata)
Třída otevřená
V1, CACK, ČKVFranklin Kronebox (Mito do Vale do Lethes - Eimy Opti Pes)
V2, res. CACKAragorn of Inpozia (Wizard Optima grata - Dánna Cave Canis)
Třída pracovní
V1, CACKVerdi Optima grata (G´M de Bellemanie - Evette Optima grata)
VD2Kodiak Yukon Ginjan (Unkas Czech Ja-Ka - Depressa de Lux Tajpan)
Třída vítězů
V1, CACKStorm Gymnema Sylvestre (Rus la Fler Eternal Flame - Luxoria)
Třída veteránů
V1


Flop Mir-Fiš (Ovidos vom Elsavatal - Korina vom Elsavatal)


PES ŽÍHANÝ
Třída mladých
V1, CAJCK, ČKJVCantor Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu - Aurora z Metaboxu)
V2

Wanbooi Papa Suum Cuique (Che SC Athena´s Dream - Daichi Suum Cuique)
V3 Yanick Moravia Box (Zar de Guezman - Teodora Moravia Box)
V4 Messi Kronebox (Castello Live Jazz - Fitness Kronebox)
VCooper Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu - Aurora z Metaboxu)
VDCyras Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu - Aurora z Metaboxu)
Mezitřída
V1 CACK Kevin Kronebox (Mardy z Němečanky - Eimy Opti Pes)
Třída otevřená
odst.Hannes Kronebox (The Show Must Go On Di Casa Vernice - Eimy Opti Pes)
Třída pracovní
VD 1 Baltazar od Vltavské tůně (Forest Sametový zázrak - Olenka Moravia Box)
Třída vítězů
V1 CACK Fryderyk Ewenement (Xorfon Alkalois - Julka Ewenement)
Třída veteránů
V1


Castello Live Jazz (Dakota - Julia Kierskie Ustronie)


FENA ZLATÁ
Třída mladých
V1, CAJCK Estie Hébé Box (G´M de Bellemanie - Bexx Hébe Box)
V2 Billie Optima grata (Hannibal Optima grata - Rwbla dels Segadors)
V3 Naila Kronebox (Mardy z Němečanky - Eimy Opti Pes)
Mezitřída
V1,CACK Izzy Kronebox (Mardy z Němečanky - Delfina Lakronebox)
Třída otevřená
V1, CACK Faaria Congo Nigrans (Mito do Vale do Lethes - Cristal Congo Nigrans)
V2 Daisy Kronebox (Castello Live Jass - Delfina Lakronebox)
V3 Astrid Laky Box (Afrim Gold Tequila - Cortina Next of Kin)
V4 Meggy Leona Ginjan (Casmír Lakronebox - Chakira Ginjan)
Třída pracovní
V1, CACK Bria Adur box (Brazil Optima grata - CherryHeny Box)
Třída vítězů
V1, CACK


Veggie Jisuko (Ippolito del Colle dell Infinito - Ontaria Jisuko)


FENA ŽÍHANÁ
Třída dorostu
VN1 Aferka Marys-Box (Uram Signum Laudis - Leeh-Box Sliczna)
VN2 Lauralanthalasa z Ringu (Tommy dei Roeri - Isa de Cuervonegro)
VN3 Alasea Cane box (Tranduil Korol Elfov - Amálie of Inpozia
Třída mladých
V1, CAJCK, ČKJV, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší jedinec výstavy Bagheera Optima grata (Hannibal Optima grata - Rwbla Sedadors)
V2 Yoshi Ono Moravia Box (Zar de Guezman - Teodora Moravia Box)
V3

Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.d. Isenburg - Singapur od Morového sloupu)
V4 Cessi Impresia-Box (Bandolero z Metaboxu - Aurora z Metaboxu)
Mezitřída
V1, CACK Tiasha Suum Cuique (Che SC Asthena´s Dream - Tien Suum Cuique)
V2, r. CACK Abet Impressia-Box (Bacardi od Stříbrňáku - Beryl z Metaboxu)
V3 Lavinia Della Gens Clodia (Gauner Garbein - Utopia dei Malavoglia)
VD4 Pia z Slezského Gruně (Verdi Six Er - Lotta z Slezského Gruně)
Třída otevřená
V1, CACK Caya Karmapa (Unkas Karmapa - Pallas Karmapa)
V2 r. CACK Pilar z Slezského Gruně (Verdi Six-Er - Lotta z Slezského Gruně)
V3 Beneta ze Spálenky (Hannibal Optima grata - Dora z Dobřichova)
V4 Dewi Hébé Box (Albero Demirantxito - Bexx Hébé Box)
VD Angie od Ořešáků (Wizard Optima grata - Erica Robi-box )
Třída vítězů
V1, CACK, ČKV Venezia Jisuko (Ippolito del Colle dell Infinito - Ontaria Jisuko)
V2, r. CACK

Esprit Congo Nigrans (Goodmorning di Casa Vernice - Bellamora Congo Nigrans)
Třída čestná
V1 Electra Glide z Metaboxu (Sibelius della Cadormare - Aurora z Metaboxu)
Třída veteránů
V1, Nejhezčí veterán


Ontaria Jisuko (Perico du Val d´ Europe - Fixe Jisuko)


SOUTĚŽ CHOVATELSKÝCH SKUPIN
1. místo


chovatelská stanice IMPRESSIA- BOX