°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Klubová výstava Třeboň-Doubí 28.05.2016
rozhodčí: Jiří Suchý (psi + feny)
posouzeno 56 jedinců
ÚP Jižní Čechy www.bk-ceskykrumlov.webnode.cz
Fotografie http://ginabox.rajce.idnes.cz/KV_Trebon_2016/
PES ZLATÝ
Třída štěňat
VN1 Forest Pálava Box (Bakir Pálava Box - Evette Optima grata)
Třída mladých
V1, CAJCK, ČKJV Hammer Boy Canis Ludens (Ninox v. Hammersee - Ellen Garbein)
V2 Cassius z Mrazíkova (Ceanu v. Mesumer Land - Aibee z Mrazíkova)
Mezitřída
V1, CACK, ČKV Jorash z Ringu (Tommy dei Roeri - Rash de Villalba)
V2, res. CACK Kapys Fortuna viva (G´M de Bellemanie - Bea Pálava Box)
Třída otevřená
V1, CACK Tyson Heny Box (Hannibal Optima grata - Marilyn Heny Box)
V2, res. CACK Gavial Guru Tajpan (Arp Corado Next of Kin - Tiziana z Ungeltu)
VD3 Aston Coro de Levin (Ares von Manitoy - Aggy z Bašty Helvít)
Třída vítězů
V1, CACK Zoco Karmapa (Kalashnikov Rus La Fler - Párvati Karmapa)
Třída veteránů
V1, Nejhezčí veterán


Edy Edgardo (Future von German Dream - Demi Edgardo)


PES ŽÍHANÝ
Třída mladých
V1 Charlie z Dybohůrky (Saverio Six-Er - Cimberley z Dybohůrky)
V2 Breddy Claudy & Já (Uriel Fender Edda - Claudia Lakronebox)
V3 Cooper Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu - Aurora z Metaboxu)
VD4 Madog Boxrelay (Big Box Signum Laudis - Penny Lane Lac-Box)
Třída otevřená
V1 Fabio von Esadera (Harold Tigrata - Egisa vom Esadera)
V2 Berlingo Chvalský Drak (Zar de Guezman - Agáta z Nechyby)
V3 Falcon von Esadera (Harold Tigrata - Egisa vom Esadera)
V4 Marco Sharp Ginjan (Casmir Lakronebox - Chakira Ginjan)
Třída pracovní
V1, CACK Leffre Bravo Ginjan (Brazil Optima grata - Idea Ginjan)
Třída vítězů
V1, CACK


Gambrinus Canis Ludens (Orlando v. Omerta - Dellisa Garbein)


FENA ZLATÁ
Třída dorostu
VN1 Izabel Ketty´s Key (Gaudi Ketty´s Key - Hophelia Della Gens Clodia)
Třída mladých
V1, CAJCK, ČKJV, Nejlepší mladý jedinec Enji Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
V2 Frenie Happy Live box (Hammer Optima grata - Brigitte Happy Live Box)
V3 Estie Hébé Box (G´M de Bellemanie - Bexx Hébé Box)
V4 Isiss Karmapa (Dante Lakronebox - Gopala Karmapa)
V Abracadabra Bosam-Gri (Bass Hébé Box - Lilli v. Silver Moon)
V Laverna Tajki (Bakir Pálava Box - Aida z Dybohůrky)
V Lorelai z Ringu (Tommy dei Roeri - Isa de Cuervonegro)
VD Elin Adur Box (Yason Optima grata - Ailin Adur Box)
VD Gili vom Esadera (Brazil Optima Grata - Egisa v. Esadera)
Mezitřída
V1 Beauty Asix Něžný Barbar (Champ. Saverio Six-Er - Ashley HaRa Něžný Barbar)
V2 Jessi Pěčínská růže (Fabrizio Floyd Fender Edda - Eimi Pěčínská růže)
Třída otevřená
V1, CACK Iberia z Ringu (Full Monthy du Val d´Europe - Isa de Cuervonegro)
V2 Agnes ze Skrýchovského statku (Baco Benji Box - Gaira Perali Moravia)
VD3 Delisa Rendorka (Luigi Six Er - Sarah z Ringu)
Třída pracovní
V1, CACK Arlett Coro de Levin (Ares von Manitoy - Aggy z Bašty Helvít)
VD2 Apokalypsa z Terezínského údolí (Cayman Bastervill Next of Kin - Boneta Rexob z Výsluní)
Třída vítězů
V1, CACK Beily Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
Třída čestná
V Axina Sobox Ja-Se (Perry Czech Ja-Ka - Oliar Malave Gem)
V


Evette Optima grata (Rus le Fler Eternal Flame - Ugilia Optima grata)


FENA ŽÍHANÁ
Třída mladých
V1, CAJCK Anarchie Fine Star Box (Vallis Six-Er - Faki z Frankovky)
V2 Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.r.Isenburg - Singapur od Morového sloupu)
V3 Bonnie Claudy & Já (Uriel Fender Edda - Claudia Lakronebox)
V4 Ellie Flat Devils (Vallis Six-Er - Allegra Flat Devils)
V Dakota z Velkého Dvora (Enrique ze Zubstejna - Cindy z Velkého dvora)
Mezitřída
V1, CACK Yakuza od Morového Sloupu (Orlando v. Omerta - Singapur od Morového sloupu)
V2 Anabel od Pavlenky (Verdi Six-Ex - Arwen Cane Silesia)
Třída otevřená
V1, CACK Dewi Hébé Box (Albero Demirantxito - Bexx Hébé Box)
V2, res.CACK Gája Prvý De-Šanel (Orlando v. Omerta - Heidi Tigrata)
V3 Energy z Ringu (Essex v. Europakanal - Victory z Ringu)
V4 Garbein Girl Canis Ludens (Orlando v. Omerta - Delissa Garbien)
V Ginger z Hlubockého Zámostí (Bass Hébé Box - Jackie z Dybohůrky)
V Chakira Ginjan (Kewin z Dybohůrky - Rosara Czech Ja-Ka)
Třída pracovní
V1, CACK, ČKV, Nejlepší jedinec výstavy Electra Glide z Metaboxu (Sibelius Della Cadormare - Aurora z Metaboxu)
Třída vítězů
V1, CACK Enola Garbein (Zar de Guezman - Venus de Guezman)
V2, res.CACK Caya Karmapa (Unkas Karmapa - Pallas Karmapa)