°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Klubová výstava Hlučín 29.09.2018
rozhodčí: Jiří Suchý (psi + feny)
posouzeno 39 jedinců

ÚP Rychvald www.boxerklub.wbs.cz
PES ZLATÝ
Třída dorostu
VN1, Nejlepší dorost Zack z Kaštýlku (Aidan de Villalcor – Xarina z Kaštýlku)
Třída mladých
V1, CAJCK, ČKJV, Nejlepší mladý jedinec Yucatán z Kaštýlku (Aidan de Villalcor - Ylenia Casa dei Colli)
V2 Bleck Jafiko (Brazil Optima Grata – Aggy Jafiko)
Mezitřída
V1, CACK Aterix Terry Team (Finn Congo Nigrans – Phebee v. Purgstal)
Třída otevřená
V1 Don Quijote Paulla Gang (Outlaw do Vala do Lethes – Action Lady Paulla Gang)
Třída pracovní
V1, CACK Quentin Karmapa (Zoco Karmapa – Urtica Karmapa)
Třída vítězů
V1, CACK


Barnaby Paulla Gang (Hannibal Optima grata – Action Lady Paulla Gang)


PES ŽÍHANÝ
Třída mladých
V1, CAJCK Santiago Signum Laudis (Cosmo di Casa Bartolini – Mia Stella Signum Laudis)
V2 Dorian Gray Moravia Box (Aidan de Villalcor – Teodora Moravia Box)
Mezitřída
V1, CACK, ČKV, Nejlepší jedinec výstavy Idol z Metaboxu (Yason Optima grata – Cortina z Metaboxu)
Třída otevřená
V1, CACK Bryde Lady z Háje (Brazil Optima grata – Evita z Metaboxu)
V2, r. CAC Barbarossa Moravia Box (Sat Elit Gladiator – Olivera Moravia Box)
V3 Sat Elit Harry Potter (Persival Gran Kavaliere – Sat Elit Style)
V4 Sidhartha Karmapa (Elio Garbein – Párvati Karmapa)
V Avalon Makes me crazy (Ugo od Djevija – Zafira Karmapa)
V Eddy Cana Silesia (Emporio z Metaboxu – Arcara Cane Silesia)
Třída pracovní
V1, CACK


Keef ze Země lva (Sibellius della Cadormare – Starboard Esphee)


FENA ZLATÁ
Třída mladých
V1, CAJCK Ketty Pálava Box (Leviathan z Ringu – Andra Pálava Box)
V2 Coralyn Kronebox (Zoco Karmapa – Ella Kronebox)
VD3 Elemeris Paulla Gang (Zoco Karmapa – Briliantin Paulla Gang)
Mezitřída
V1, CACK Cristiana Moravia Box (Brazil Optima grata – Ulrika Moravia Box)
V2 Bea od Velvarské studánky (Rolf Jisuko – Nikita z Němečanky)
Třída otevřená
V1, CACK Chelsea Pálava Box (Yukon Optima grata – Beily Pálava Box)
V2, r. CACK Amelie Aster felix (Brazil Optima grata – Rut Heny Box)
V3 Vanessa Kronebox (Hannes Kronebox – Delfina Kronebox)
Třída vítězů
V1, CACK Gwenn Pálava Box (Verdi Optima grata – Andra Pálava Box)
Třída veteránů
V1


Ugilia Optima Grata (Hannibal Optima grata – Veggie z Kaštýlku)


FENA ŽÍHANÁ
Třída štěňat
VN1, Nejlepší štěně Billie Jean Terry Team (Lionel de Bellaterra – Phebee v. Purgstal)
Třída mladých
V1, CAJCK, ČKJV Elinor Valdis de Roll (Aidan de Villalcor – Wasabi Optima grata)
V2 Anobi Preslav Civitas (Big Boss Signum Laudis – Izzi z Ringu)
V3 Petronela z Ringu (Balrog z Ringu – Iberia z Ringu)
V4 Carmen Heny Box (Marco Polo Heny Box – Faki Kronebox)
V Noblessa Ginjan (Emporio z Metaboxu – Meggy Leona Ginjan)
Mezitřída
V1, CACK Kiwi Kett Box (Elio Garbein – Lavinia della Gens Clodia)
V2 Yora Indiánsky brloh (Watwald Munch – Narea Indiánsky brloh)
Třída otevřená
V1 Temuen z Šenku (Emporio z Metaboxu – Xi Xi J.A.L.Sandow)
V2 Bee Lady z Háje (Brazil Optima grata – Evita z Metaboxu)
Třída vítězů
V1, CACK, ČKV Yoshi Ono Moravia Box (Zar de Guezman – Teodora Moravia Box)
Třída veteránů
V1

Olivera Moravia Box (Da Vinci Moravia Box – Gabriela Moravia Box)

Nejlepší pár
1. místo

Bryde Lady z Háje & Bee Lady z Háje

Nejlepší chovatelská skupina
1. místo Pálava Box