°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 30.08.2015
rozhodčí: Miroslav Václavík
posouzeno 33 jedinců
PES ZLATÝ
Třída mladých
V1, CAJC Xerron Optima grata (Kis-Bics Hugo - Gallia Grata de Yu-Box)
V2 Dasch Adur Box (Yason Optima grata - Ailin Adur Box)
Mezitřída
VD1 Ajax Poldi Box (Unkas Czech Ja-Ka - Akira z Boxer ringu)
Třída otevřená
V1


Ares ze Spálenky (Hannibal Optima grata - Dora z Dobřichova)


PES ŽÍHANÝ
Třída štěňat
VN1 Cheeky z Dybohůrky (Saverio Six-Er - Cimberley z Dybohůrky)
Třída mladých
VD1 Wanbooi Papa Suum Cuique (Che S.C. Athena\'s Dream - Daichi Suum Cuique)
Třída pracovní
V1, CAC, CACIB, BOS Ingo od Ivety (Brazil Optima grata - Helly z Dybohůrky)
V2


Dasty Kronebox (Castello Live Jazz - Delfina Lakronebox)


FENA ZLATÁ
Třída mladých
V1, CAJC Zellow Jir-Pia (G´M de Bellemanie - Jir-Pia Uhellow)
V2 Danette Adur Box (Yason Optima grata - Ailin Adur Box)
VD3 Popelka od Ivetky Vel-Om (Fausto De Val de Cayone - Denisa od Ivetky Vel-Om)
VD4 Baby Asix Něžný barbar (Saverio Six-Er - Ashley HaRa Něžný barbar)
VD Kwendy Signum Laudis (BMW Sat'Elit - Julie od Ivetky Vel-Om)
D Paula od Ivetky Vel-Om (Fausto De Val de Cayone - Denisa od Ivetky Vel-Om)
Mezitřída
V1, CAC Arlett Coro de Levin (Ares von Manitoy - Aggy z Bašty Helvít)
V2, res. CAC Paloma z Němečanky (Mardy z Němečanky - Saskia Optima grata)
Třída otevřená
V1, CAC Lilly v. Silvermoon (Godewind v. Schwanenschloss - Hannah-Montana v. Schwanenschloss)
VD2 Ann-Gee HaRa Nežný barbar (Hannibal Optima grata - Ramona Jisuko)
Třída pracovní
V1, CAC Apokalypsa z Terezínské pevnosti (Cayman Baskervill Next of kin - Boneta Rexob z výsluní)
Třída šampionů
V1, CAC, res. CACIB Veggie Jisuko (Ippolito del Colle dell´Infinito - Ontaria Jisuko)
Třída veteránů
V1, BOV


Yvet Od Ivetky Vel-Om (Odwet Excalibur - Nency od Ivetky Vel-Om)


FENA ŽÍHANÁ
Třída dorostu
VN1 Geraldine Congo Nigrans (Xeno di Casa Vernice - Esprit Congo Nigrans)
VN2 Olissa Indiánský brloh (?)
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Yakuza od Morového sloupu (Orlando v.Omerta x Singapur od Morového sloupu)
VD2 Jir-Pia Undine (Jir-Pia Watts - Pilar dei Cieli Aperti)
VD3 Julie Kleka E.K. (Hanibal Kleka E.K. - Vessy z Dybohurky)
VD4 Tiasha Suum Cuique (Che S.C. Athena`s dream - Tien Suum Cuique)
Mezitřída
V1 Istra Indiánsky brloh (Fobeer Indiánsky brloh - Babel Indiánsky brloh)
Třída otevřená
V1, CAC Lucifera Ginjan (Brazil Optima grata - Idea Ginjan)
V2 Tessie Jisuko (Quijote d´Esglai - Fixe Jisuko)
Třída pracovní
V1 Jara v.d. Calenberger Pforte (Urosch v.d. Burg Singidunum - Vichy v. Phoenix)
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Venezia Jisuko (Ippolito del Colle dell´Infinito - Ontaria Jisuko)
Třída veteránů
V1 Agáta z Nechyby (Diamond Orion Chov - Jorga Etna-Box)