°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Mezinárodní výstava psů Brno 06.02.2016
rozhodčí: Tuovinen Olavi /FIN
posouzeno 41 jedinců
PES ZLATÝ
Třída štěňat
VN Henry Optima grata (Apollo Adur box - Britta Rexob z Výsluní)
Třída dorostu
VN Al Capone Kvinto Loreata (Franklin Kronebox - Daisy Kronebox)
Třída mladých
VD Ernny Adur box (Yason Optima grata - Ailin Adur box)
Třída otevřená
V1 Endy Kronebox (Urosch v. d. Burg Singidunum - Circe Fortuna viva)
Třída pracovní
V1, CAC, CACIB, BOB Bakír Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
Třída šampionů
V1, CAC


Zoco Karmapa (Rus La Fler Kalashnikov - Párvati Karmapa)


PES ŽÍHANÝ
Třída dorostu
VN1 Cantor Impressia-Box (Bandolero Z Metaboxu - Aurora Z Metaboxu)
VN2 Cooper Impressia-Box (Bandolero Z Metaboxu - Aurora Z Metaboxu)
N Cyras Impressia- box (Bandolero Z Metaboxu - Aurora Z Metaboxu)
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Naadame Fender Edda (Casaro De La Forzandanza - Bernadeta Fender Edda)
V2 Arminius Ursa Libera (Casaro de la Forzandanza - Enola Garbein)
V3 Jeltzin Karmapa (Aron z Metaboxu - Bacardi Karmapa)
VD Wanbooi Papa Suum Cuique (Che S.C.Athena´s Dream - Daichi Suum Cuique)
Třída otevřená
V1, CAC Jesus Boxrelay (Big Boss Signum Laudis - Henea Boxrelay)
Třída pracovní
V1, CAC Amir Mir-Fiš (Grim Mir-Fiš - Tracy Mir-Fiš)
Třída šampionů
V1, CAC, res. CACIB Aaron Mir-Fiš (Grim Mir-Fiš - Tracy Mir-Fiš)
V2


Aron z Metaboxu (Karlos do Vale do Lethes – Ella Charlotte ze Zubštejna)


FENA ZLATÁ
Třída štěňat
VN1 Alexandra Loving Forever (In Vivo Schiva's Imperium - Ustinella z Ungeltu)
VN2 Carin z Ve-Kled (Bakír Pálava Box - Charlota Zlatá Hema)
Třída dorostu
VN1 Enji Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
VN2 Frenie Happy live box (Hammer Optima grata - Brigitte Happy live box)
N Airy Kvinto Loreata (Franklin Kronebox - Daisy Kronebox)
Třída mladých
V1, CAJC Meravigliosa Sanvita (Carnera Primo Di Casa Vernice - Ustina Di Casa Vernice)
Mezitřída
V1 Popelka od Ivetky Vel-Om (Fausto De Val de Cayone - Denisa od Ivetky Vel-Om)
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOS Daisy Kronebox (Castello Live Jazz - Delfina Lakronebox)
Třída pracovní
VD Apokalypsa z Terezínské pevnosti (Cayman Baskervill Next of kin - Boneta Rexob z výsluní)
Třída šampionů
V1, CAC Beily Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
Třída čestná
V


Ustinella z Ungeltu (Afrim Gold Tequila - Alotrie Fenomén Giordimánie)


FENA ŽÍHANÁ
Třída dorostu
N Festival Happy live box (Hammer Optima grata - Brigitte Happy live box)
Třída mladých
V1, CAJC Arabela z Ve-Kled (Orlando v.Omerta - Charlota Zlatá Hema)
V2 Ollisa Indiánsky brloh (Avatar – Trója II. Indiánsky brloh)
VD Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.d. Isenburg - Singapur od Morového sloupu)
Mezitřída
V1 Istra Indiánsky brloh (Fobeer Indiánsky brloh - Babel Indiánsky brloh)
VD Abet Impressia-Box (Bacardi od Stříbrňáku - Beryl z Metaboxu)
VD Baris v. Pompom (Gard v. Advokat - Oradea v. Rehfeld)
VD Tiasha Suum Cuique (Che S.C. Athena`s dream - Tien Suum Cuique)
Třída otevřená
V1, CAC, res. CACIB Fifi v. Mesumer Land (Hercules v. Markgrafenschlos - Dambala v. Mesumer Land)
VD Brigitte Happy Live Box (Wizard Optima grata - Almeria Goldie Red)
VD Caya Karmapa (Unkas Karmapa - Pallas Karmapa)
VD Genna od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku – Yvet od Ivetky Vel-Om)
Třída pracovní
VD Acrazy z Dybohůrky (Bacardi od Stříbrňáku - Korri z Dybohůrky)