°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Národní výstava psů Brno 04.01.2015
rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčíková
posouzeno 24 jedinců
PES ZLATÝ
Třída dorostu
VN1Dasch Adur Box (Yason Optima grata - Ailin Adur Box)
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOSPatrik z Němečanky (Mardy z Němečanky - Saskia Optima grata)
Mezitřída
VD1Zoco Karmapa (Kalashnikov Rus la Fler - Párvati Karmapa)
Třída pracovní
V1, CAC, Národní vítěz


Bakír Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)


PES ŽÍHANÝ
Třída štěňat
VN1Kord z Černého jezera (Zar de Guezman - Chaira z Černého jezera)
Třída dorostu
VN1Aragon Tana della Tigre (Forest Sametový zázrak - Shiny Tana della Tigre)
VN2Angello Tana della Tigre (Forest Sametový zázrak - Shiny Tana della Tigre)
Mezitřída
VD1


Amir Mir-Fiš (Grim Mir-Fiš - Tracy Mir-Fiš)


FENA ZLATÁ
Třída štěňat
VN1Lovely Robi-box (Brazil Optima grata - Eimee Robi-box)
Třída mladých
V1, CAJCBellisa Custodius (G´M de Bellemanie - Beatrice Optima grata)
V2Prisca z Němečanky (Mardy z Němečanky - Saskia Optima grata)
Třída otevřená
V1, CACBeily Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
V2, res. CACLilly v. Silvermoon (Godewind v. Schwanenschloss - Hannah-Montana v. Schwanenschloss)
Třída pracovní
V1, CACAndra Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
V2, res. CACEllen Garbein (Zar de Guezman - Venus de Guezman)
VD3Bria Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
Třída vítězů
V1, CACBell Pálava Box (Brazil Optima grata - Jessi Heny Box)
V2


Ustinella z Ungeltu (Afrim Gold Tequila - Alotrie Fenomén Giordimánie)


FENA ŽÍHANÁ
Třída dorostu
NAlexandra De-La-Frý (Charley Heny Box - Valerie Hamiko)
NIstra Indiánsky brloh (Fobeer Indiánsky brloh - Babel Indiánsky brloh)
Třída mladých
V1, CAJCCaya Karmapa (Unkas Karmapa - Pallas Karmapa)
Mezitřída
V1, CACL'Hellen Ginjan (Brazil Optima grata - Idea Ginjan)
Třída otevřená
V1, CAC, Národní vítěz, BOBGabbi Insurance Bohemica (Noisemaker do Vale do Lethes - Jackelien Moravia Box)
Třída pracovní
V1, CACDelissa Garbein (Axelmose - Venus de Guezman)