°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Národní výstava psů Brno 10.01.2016
rozhodčí: Antonín Karban
posouzeno 30 jedinců
PES ZLATÝ
Třída mladých
V1, CAJC Mercury ze Zlatušky (Galayo La Silla v. Donnerschwee - Jurika ze Zlatušky)
Mezitřída
V1, CAC Jimmy des Jardins de Passiflore (Hendrix des Jardins de Passiflore - Cara des Jardins de Passiflore)
Třída otevřená
V1, CAC Endy Kronebox (Urosch v. d. Burg Singidunum - Circe Fortuna viva)
neposouz. H’Victor des Jardins de Passiflore (Diego des Jardins de Passiflore - Guess des Jardins de Passiflor)
Třída vítězů
V1, CAC Zoco Karmapa (Rus La Fler Kalashnikov - Párvati Karmapa)
Třída veteránů
V1, BOV


Diesel Aldebaran Taurus (Apollo v. Thüringischen Adel - Quiby z Dybohůrky)


PES ŽÍHANÝ
Třída dorostu
VN1 Messi Kronebox (Castello Live Jazz - Fitness Kronebox)
VN2 Charlie z Dybohůrky (Saverio Six-Er - Cimberley z Dybohůrky)
VN3 Brad z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema - Bria Pálava Box)
VN4 Jeltzin Karmapa (Aron z Metaboxu - Bacardi Karmapa)
VN Cyras Impressia-box (Bandolero z Metaboxu - Aurora z Metaboxu)
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOS Arminius Ursa Libera (Casaro de la Forzandanza - Enola Garbein)
V2 Wanbooi Papa Suum Cuique (Che S.C. Athena\'s Dream - Daichi Suum Cuique)
Mezitřída
V1, CAC, Národní vítěz Gambrinus Canis Ludens (Orlando v. Omerta - Delissa Garbein)
Třída otevřená
V1, CAC Xander Optima grata (Kis-Bics Hugo - Gallia Grata de Yu Box)
Třída pracovní
V1, CAC Ingo od Ivety (Brazil Optima grata - Helly z Dybohůrky)
V2, res. CAC Amir Mir-Fiš (Grim Mir-Fiš - Tracy Mir-Fiš)
Třída vítězů
V1, CAC


Aaron Mir-Fiš (Grim Mir-Fiš - Tracy Mir-Fiš)


FENA ZLATÁ
Třída štěňat
VN1 Ab Loving Forever (In Vivo Schiva's Imperium - Ustinella z Ungeltu)
Třída dorostu
VN1 Enji Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
VN2 Hedoush Canis Ludens (Ninox v. Hammersee - Ellen Garbein)
VN3 Angie Baronbox Bohemia (Archibald Happy live box - Caylie Happy live box)
Třída veteránů
V1 Jophelinn ze Země lva (Orgon v. Fausto - Gwen ze Země lva)
Třída čestná
V1


Ustinella z Ungeltu (Afrim Gold Tequila - Alotrie Fenomén Giordimánie)


FENA ŽÍHANÁ
Třída dorostu
VN1 Barbara z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema - Bria Pálava Box)
Třída mladých
V1, CAJC Arabela z Ve-Kled (Orlando v.Omerta - Charlota Zlatá Hema)
Mezitřída
V1, CAC Caya Karmapa (Unkas Karmapa - Pallas Karmapa)
Třída otevřená
V1, CAC Tiasha Suum Cuique (Che SC Athena´s dream - Tien Suum Cuique)
Třída pracovní
V1, CAC Jara v.d. Calenberger Pforte (Urosch v.d. Burg Singidunum - Vichy v. Phoenix)
Třída vítězů
V1, CAC, Národní vítěz, BOB Electra Glide z Metaboxu (Sibelius della Cadormare - Aurora z Metaboxu)