°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Národní výstava psů Mladá Boleslav 17.07.2016
rozhodčí: Antonín Karban
posouzeno 20 jedinců
PES ZLATÝ
Třída mladých
V1, CAJC Erp Hébé Box (G´M de Bellamania - Bexx Hébé Box)
V2 Démon ze Spálenky (Hannibal Optima grata - Emma Congo Nigrans)
Třída otevřená
V1, CAC


Xerron Optima grata (Kis-Bics Hugo - Gallia Grata de Yu-Box)


PES ŽÍHANÝ
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOS Charlie z Dybohůrky (Saverio Six-Er - Cimberley z Dybohůrky)
V2 Breddy Claudy & Ja (Uriel Fender Edda - Claudia Lakronebox)
Mezitřída
V1, CAC, Národní vítěz Wanbooi Papa Suum Cuique (Che S.C.Athena´s Dream - Daichi Suum Cuique)
Třída otevřená
V1, CAC


Russ Prozit ZH Atem (Russ Prozit Baden-Baden - Russ Prozit Filadelphia)


FENA ZLATÁ
Třída mladých
V1, CAJC Estie Hébé Box (G´M de Bellamania - Bexx Hébé Box)
Třída otevřená
V1, CAC Banchee Custodius (G´M de Bellemanie - Beatrice Optima grata)
VD2 Cassie Cane Silesia (Caravaggio Maximus Deus - Bára Robi-box)
Třída pracovní
V1


Apokalypsa z Terezínské pevnosti (Cayman Baskervill Next of kin - Boneta Rexob z výsluní)


FENA ŽÍHANÁ
Třída mladých
V1, CAJC Meropé Fortuna viva (Jir-Pia Phoenix - Bea Pálava box)
V2 Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.d. Isenburg - Singapur od Morového sloupu)
V3 Bonnie Claudy & Ja (Uriel Fender Edda - Claudia Lakronebox)
VD4 Escapade Flat Devils (Vallis Six-Er - Allegra Flat Devils)
Mezitřída
V1, CAC Ollisa Indiánský brloh (Avatar - Trója II. Indiánský brloh)
Třída otevřená
V1, CAC Dewi Hébé Box (Albero Demirantxito - Bexx Hébé Box)
V2 Yakuza od Morového sloupu (Orlando vom Omerta - Singapur od Morového sloupu)
V3 Linn Ružová oáza (Casmire Lakronebox - Dhakirah z Ringu)
Třída vítězů
V1, CAC, Národní vítěz, BOB Venezia Jisuko (Ippolito del Colle dell´Infinito - Ontaria Jisuko)