°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
Národní výstava psů Brno 25.09.2016
rozhodčí: Tibor Havelka /SK
posouzeno 18 jedinců
PES ZLATÝ
Třída dorostu
VN1 Quentin II Karmapa (Zoco Karmapa - Urtica Karmapa)
Mezitřída
V1, CAC, Národní vítěz, BOB Joachim Pěčínská růže (Fabrizio Floyd Fender Edda - Eimi Pěčínská růže)
Třída otevřená
VD1 Centus Maraneto (King od Morového sloupu - Unebra z Metaboxu)
Třída pracovní
VD1


Zoco Karmapa (Rus La Fler Kalashnikov - Párvati Karmapa)


PES ŽÍHANÝ
Třída mladých
V1, CAJC Jeltzin Karmapa (Aron z Metaboxu - Bacardi Karmapa)
Třída otevřená
V1, CAC


Russ Prozit ZH Atem (Russ Prozit Baden-Baden - Russ Prozit Filadelphia)


FENA ZLATÁ
Třída mladých
V1, CAJC Laverna Tajki (Bakír Pálava Box - Aida z Dybohůrky)
V2 Ab Loving Forever (In Vivo Schiva's Imperium - Ustinella z Ungeltu)
V3 Angie Baronbox Bohemia (Archibald Happy live box - Caylie Happy live box)
VD4 Chocolate Chimaera Tajpan (Brazil Optima grata - Apokalypsa z Terezínské pevnosti)
VD Amálka od Ivetky de Chanel (Fausto de Val de Cayone x Loretta od Ivetky Vel-Om)
Mezitřída
V1, CAC Enji Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
Třída pracovní
V1, CAC Apokalypsa z Terezínské pevnosti (Cayman Baskervill Next of kin - Boneta Rexob z výsluní)
Třída čestná
V1


Ustinella z Ungeltu (Afrim Gold Tequila - Alotrie Fenomén Giordimánie)


FENA ŽÍHANÁ
V1, CAJC, BOJ Meropé Fortuna Viva (Jir-Pia Phoenix - Bea Pálava Box)
Mezitřída
V1, CAC Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.d.Isenburg - Singapur od Morového sloupu)
Třída otevřená
V1 Alexandra De-La-Fry (Charley Heny Box - Valerie Hamiko)
Třída vítězů
V1, CAC, Národní vítěz, BOS Venezia Jisuko (Ippolito del Colle dell´Infinito - Ontaria Jisuko)