°   NEWS

BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC
°   GENERAL COMMITTEE
°   REGIONAL ORGANIZATION
°   MEMBERSHIP
°   MINUTES OF THE COMMITTEE
°   MEETING CONFERENCE
°   LIST OF JUDGES

ACTION IN BOXERKLUB
°  BREEDERS ACTION
°  SHOWS
°  CHAMPIONCHIPS



     °  PUPPY FOR SALE
     °  BREEDERS
     °  STUD DOG
     °  GALERY OF CHAMPIONS



INFORMATION
°  BULLETIN BOXER CLUB CZ
°  WEBSITES BOXER CLUB CZ
°  DIPLOMS

ATIBOX (results)



LINKS
STANDARD – RULES - ARTICLES
BREED INFORMATION
STATIONERY (pdf.)
CLUB SHOW 2017

01.04.




Otěšice - ÚP Staňkov
(CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší veterán, Nejlepší jedinec výstavy)
Judge: Alena Žarská (males + females)
results

22.04.




Hukvaldy - ÚP Ostrava
(CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší veterán, Nejlepší jedinec výstavy)
judge: Ing. Radim Fiala (males + females)
results

06.05.




Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí
(CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší veterán, Nejlepší jedinec výstavy)
judge: Francoise Pinet /F (males), Maria Pontanilla /E (females)
results

07.05.




Vísky u Letovic - ÚP Brno
(CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší veterán, Nejlepší jedinec výstavy)
judge: Maria Pontanilla /E (males), Mathias Wolf /D (females)
results

20.05.




Třeboň-Doubí - ÚP Jižní Čechy
(CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší veterán, Nejlepší jedinec výstavy)
judge: Dipl. Ing. Ulrike Kainz-Götz /A (male + female)
results

03.06.




Křenice - ÚP Střední Čechy
(CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší veterán, Nejlepší jedinec výstavy)
judge: Jozef Šuster /SK (male), Miroslav Auterský (female)
results

04.06.




Praha - ÚP Praha
(CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší veterán, Nejlepší jedinec výstavy)
judge: Miroslav Roškota (male), Jozef Šuster /SK (female)
results

24.06.




Světec - ÚP Louny
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOB, BOS)
judge: MVDr. Miroslav Fišman /SK (male), Mathias Wolf /D (female)
results

15.07.




Velká Bystřice - ÚP Olomouc
(CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší veterán, Nejlepší jedinec výstavy)
judge: Vesna Ćurcić /SRB (male + female)
results

12.08.






Hlučín - ÚP Rychvald www.boxerklub.wbs.cz
(CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší veterán, Nejlepší jedinec výstavy)
judge: Ingeborg Sonnweber /A
INFO
ONLINE

09.09.




Dobřany - ÚP Plzeň
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOB, BOS)
judge: Miloslav Auterský (psi), Ing. Radim Fiala (feny)
výresults

23.09.









Jaroměř - Annual Boxer Show - ÚP Hradec Králové www.bk-hk.webnode.cz
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, Juniorský vítěz roku, Vítěz roku veterán, Vítěz roku, BOJ, BOV, BOB, BOS)
Judge: Francesc Ferrandiz Codina /E (males), Zdzislaw Wajman /PL (females), Antonín Karban /CZ (baby, puppy, veterans, honor)
INFO
INFO
banner
ONLINE

21.10.





Předonín - ÚP Děčín www.boxer.wz.cz
(CAJCK, CACK, ČKJV, ČKV, Nejlepší mladý jedinec, Nejlepší veterán, Nejlepší jedinec výstavy)
Judge: Waldemar Mrowiec /PL
INFO






CLUB SHOW 2016
02.04.





Otěšice - ÚP Staňkov - Jubilejní klubová výstava
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOB, BOS, Jubilejní vítěz, Jubilejní vítěz mladých,
Jubilejní vítěz veteránů)
judge: Mathias Wolf /D, Antonín Karban (minor puppy, puppy, veteran)
results

23.04.



Hukvaldy - ÚP Ostrava (CACK, ČKJV, ČKV)
judge: Bc. Lubomír Perniš /SK (males + females)
results

07.05.



Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí (CACK, ČKJV, ČKV)
judge: Inese Pablaka /LV (psi), Alex Palacin /E (feny)
results

08.05.



Vísky u Letovic - ÚP Brno (CACK, ČKJV, ČKV)
judge: Alex Palacin /E (male), Samanta Kosinac Muhar /HR (female)
results

14.05.



Křenice - ÚP Střední Čechy (CACK, ČKJV, ČKV)
judge: Bc. Lubomír Perniš /SK (male), Miroslav Roškota (female)
results

28.05.



Třeboň-Doubí - ÚP Jižní Čechy (CACK, ČKJV, ČKV)
judge: Jiří Suchý (males + females)
results

04.06.



Praha-Stromovka - ÚP Praha (CACK, ČKJV, ČKV)
judge: Toni Piasentin /D (males + females)
results

25.06.



Světec - ÚP Louny (CACK, ČKJV, ČKV)
judge: Jiří Suchý (males + females)
results

23.07.




Olomouc - Annual Boxer Show - ÚP Olomouc
(CAJC, CAC, ČKJV, ČKV, Juniorský vítěz roku, Vítěz roku veterán, Vítěz roku, BOJ, BOV, BOB, BOS)
judge: Miloslav Auterský (male), Anna Bogucka /PL (female), MVDr. Jaromír Špicera /CZ (young)
results

21.08.



Suchdol nad Odrou - ÚP Rychvald (CAC, ČKJV, ČKV, BOB, BOS)
judge: Ewa Doliňska /PL (psi + feny)
results

17.09.


Dobřany - ÚP Plzeň (CACK, ČKJV, ČKV)
www stránky

01.10.



Jaroměř - ÚP Hradec Králové (CACK, ČKJV, ČKV)
judge: Josef Dolejš (psi), Miloslav Auterský (feny)
results

22.10.






Předonín - ÚP Děčín www stránky
(CACK, ČKJV, ČKV)
Judge: Miroslav Roškota (male + female), náhr.: MVDr. Olga Petříková
propozice
přihláška






CLUB SHOW 2015
04.04.



Otěšice - ÚP Staňkov (CACK, ČKJV, ČKV)
Judge: RNDr. Maria Müllerová, CSc. (male + female)
results

18.04.



Hukvaldy - ÚP Ostrava (CACK, ČKJV, ČKV)
Judge: Zdzislaw Wajman /PL (male + female)
results

25.04.



Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí (CACK, ČKJV, ČKV)
Judge: Pascal Trifilieff /F (male), Cedric Oda /F (female)
results

02.05.



Rytířsko - ÚP Brno (CACK, ČKJV, ČKV)
Judge: Ulrike Kainz-Goetz /A (male), Zdzisław Wajman /PL (female)
results

09.05.



Třeboň-Doubí - ÚP Český Krumlov (CACK, ČKJV, ČKV)
Judge: Miroslav Roškota (male + female)
results

16.05.



Křenice - ÚP Střední Čechy (CACK, ČKJV, ČKV)
Judge: Jiří Suchý (male), Lubomír Perniš /SK (female)
results

13.06.



Světec - ÚP Louny (CACK, ČKJV, ČKV)
Judge: Mathias Wolf /D (male + female)
results

25.07.



Velká Bystřice - ÚP Olomouc (CACK, ČKJV, ČKV)
Judge: Mojca Tkalec /SLO (male + female)
results

23.08.



Hlučín - ÚP Rychvald (CAC, ČKJV, ČKV, BOB)
Judge: József Bankúti /HU (psi + feny)
results

06.09.





Předonín - ÚP Děčín (CACK, ČKJV, ČKV) www stránky
Judge: Jiří Suchý (male + female); náhr.: RNDr. Maria Müllerová CSc.
INFO
INFO

12.09.



Dobřany - ÚP Plzeň (CAC, ČKJV, ČKV, BOB)
Judge: Miloslav Auterský (male), Jiří Suchý (female)
results

03.10.



Jaroměř - ÚP Hradec Králové (CACK, ČKJV, ČKV)
Judge: Květa Žídková /SK (psi + feny)
results

17.10.






Rychety - ÚP Praha - Výroční speciální výstava
(Juniorský vítěz roku, Vítěz roku, Vítěz roku veterán, CAJC, CAC, res. CAC, ČKJV, ČKV, BOJ, BOV, BOS, BOB)
Judge: Arne Johan Haugen /N (psi, štěňata, dorost, veteráni), Miroslav Roškota /CZ (feny), MVDr. Sergej Vanzha /SK (mladí)
results

18.10.





Rychety - ÚP Praha - CEBS - Středoevropská výstava boxerů
(Juniorský středoevropský vítěz boxerů, Středoevropský vítěz boxerů,
Veteránský středoevropský vítěz boxerů, CAC, res. CAC, CAJC, BOJ, BOV, BOS, BOB)
Judge: Jiří Suchý /CZ, MVDr. Sergej Vanzha /SK, MVDr. Zsófia Várszegi /HU, Andrzej Stepinski /PL
results





CLUB SHOW 2014
26.04.



Svitavy - ÚP Ústí nad Orlicí (CAC)
Judge: Paola Micara Watten /I (male), Margot Egeblad /DK (female)
results

03.05.



Rytířsko - ÚP Brno (CACK)
Judge: Oliver Erat /A (male), MVDr. Jaromír Špicera (female)
results

18.05.



Křenice - ÚP Střední Čechy (CACK)
Judge: Miroslav Auterský (male), MVDr. Olga Petříková (female)
results

31.05.



Třeboň-Doubí - ÚP Český Krumlov (CACK)
Judge: Ing. Radim Fiala (male + female)
results

07.06.



Praha-Braník - ÚP Praha (CAC)
Judge: Lubomír Perniš /SK (male), Jiří Suchý (female)
results

26.07.



Velká Bystřice - ÚP Olomouc (CACK)
Judge: MVDr. Gabriela Ridarčíková /SK (male + female)
results

24.08.



Hlučín - ÚP Rychvald (CACK)
Judge: Sabina Heric /SLO (male + female)
results

30.08.

Výroční speciální výstava / Annual Boxer Show / Jahressieger-Zuchtschau
Otěšice
(ÚP Staňkov)
Judge: Joao Vasco Pocas /P (male), Miquel Torrents Codina /E (female), Jiří Suchý
results

13.09.



Dobřany - ÚP Plzeň (CACK)
Judge: Jiří Suchý (male), Miroslav Auterský (female)
results

27.09.



Peruc - ÚP Louny (CACK)
Judge: Ginette Hufschmied /CH (male + female)
results

04.10.



Jaroměř - ÚP Hradec Králové (CACK)
Judge: Josef Dolejš (male + female)
results

18.10.



Předonín u Roudnice nad Labem - ÚP Děčín (CACK)
Judge: rozhodčí: Miroslav Roškota (male + female)
results

Archiv výsledků 2002 - 2012