° NEWS |
BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC |
° GENERAL COMMITTEE |
° REGIONAL ORGANIZATION |
° MEMBERSHIP |
° MINUTES OF THE COMMITTEE |
° MEETING CONFERENCE |
° LIST OF JUDGES |
ACTION IN BOXERKLUB |
° BREEDERS ACTION |
° SHOWS |
° CHAMPIONCHIPS |
° PUPPY FOR SALE |
° BREEDERS |
° STUD DOG |
° GALERY OF CHAMPIONS |
INFORMATION |
° BULLETIN BOXER CLUB CZ |
° WEBSITES BOXER CLUB CZ |
° DIPLOMS |
ATIBOX (results) |
LINKS |
STANDARD – RULES - ARTICLES |
BREED INFORMATION |
STATIONERY (pdf.) |
Archiv výsledků 2002 - 2013 |
CHAMPIONCHIPS 2020 |
VÝBĚROVÉ SOUTĚŽE 2020 | |
28.09. | Svatováclavský pohár, Hluboká nad Vltavou - Falco (pořadatel: ÚP Jižní Čechy a ZKO 264) RESULTS |
03/04.10. | Justitzův memoriál / Mistrovství republiky BK ČR, SK Všestary (ÚP Praha) RESULTS IGP 3 RESULTS IGP 1 + IGP 2 |
10.10. | Stříbrný obojek CACT + Mistrovsví BK ČR stopařů, Otěšice (ÚP Staňkov) RESULTS |
ZÁVODY BOXERKLUBU ČR 2020 | |
13/14.06. | Horácký závod boxerů, Meziříčko (ÚP Brno) www stránky |
listopad | Memoriál Jindřicha Fojtíka, Dobřany (ÚP Plzeň) www stránky |
ZÁVODY A SOUTĚŽE 2019 | |
21.09. | Stříbrný obojek CACT / Mistrovství republiky BK ČR + Mistrovství republiky BK ČR stopařů (ÚP Staňkov) www stránky rozhodčí: Bc. Stanislav Beníšek (hlavní rozhodčí), Jaroslav Hartl figuranti: Jaroslav Vyhnal, Josef Neužil VÝSLEDKY |
05/06.10. | Justitzův memoriál, Strančice (ÚP Praha) www stránky rozhodčí: A - Jiří Čákora, B - Ing. Jitka Jozová (hlavní rozhodčí), C – zahr. rozhodčí (v jednání) figuranti: Daniel Paleček, Lukáš Čejka VÝSLEDKY |
28.10. | Svatováclavský pohár, Hluboká nad Vltavou - Falco (pořadatel: ÚP Jižní Čechy a ZKO 264) rozhodčí: Bc. Stanislav Beníšek (hlavní rozhodčí), Ing. Miroslav Ulč figuranti: Josef Neužil, Jaroslav Vyhnal VÝSLEDKY |
ZÁVODY BOXERKLUBU ČR | |
08/09.06. | Horácký závod boxerů, Meziříčko (ÚP Brno) www stránky |
19.10. | Memoriál Jindřicha Fojtíka, Dobřany (ÚP Plzeň) www stránky |
ZÁVODY A SOUTĚŽE 2018 | |
VÝBĚROVÉ SOUTĚŽE | |
19.05. | Svatováclavský pohár + Mistrovství republiky BK ČR, Zásmuky (ÚP Střední Čechy) RESULTS |
22.09. | Stříbrný obojek CACT, Otěšice (ÚP Staňkov) www stránky RESULTS (str. 2-4 kompletní rozpis bodů dle jednotlivých oddílů) |
06/07.10. | Justitzův memoriál, Strančice (ÚP Praha) www stránky rozhodčí: Martin Matoušek, Michaela Kuncová, + zahraniční rozhodčí figuranti: Jan Kuncl, Tomáš Louda |
ZÁVODY BOXERKLUBU ČR | |
9/10.06. | Horácký závod boxerů, Meziříčko (ÚP Brno) www stránky |
27.10. | Memoriál Jindřicha Fojtíka, Dobřany (ÚP Plzeň) www stránky |
CHAMPIONCHIPS 2017 | |
VÝBĚROVÉ SOUTĚŽE | |
25.06. | Svatováclavský pohár, Zásmuky (ÚP Střední Čechy) www stránky rozhodčí: Miroslav Ryneš, figuranti: Milan Římek, Michal Sáss RESULTS |
26.08. | Stříbrný obojek CACT, Otěšice (ÚP Staňkov) www stránky rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Jaroslav Hartl, figuranti: Jaroslav Vyhnal, Milan Brunovský RESULTS (str. 2-5 kompletní rozpis bodů dle jednotlivých oddílů) |
07/08.10. | Justitzův memoriál + Mistrovství republiky BK ČR, Strančice (ÚP Praha) www stránky rozhodčí: A - Miroslav Ryneš, B - MVDr. Jana Glisníková, C - Jozef Klíma (hlavní rozhodčí) figuranti: Vojtěch Filip, Milan Římek RESULTS |
ZÁVODY BOXERKLUBU ČR | |
10/11.06. | Horácký závod boxerů, Meziříčko (ÚP Brno) www stránky |
21.10. | Memoriál Jindřicha Fojtíka, Dobřany (ÚP Plzeň) www stránky |
CHAMPIONCHIPS 2016 | |
VÝBĚROVÉ SOUTĚŽE | |
27.08. | Stříbrný obojek CACT + Mistrovství republiky BK ČR, Otěšice (ÚP Staňkov) rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Jaroslav Hartl, figuranti: Milan Brunovský, Jaroslav Vyhnal RESULTS (str. 2-4 kompletní rozpis bodů dle jednotlivých oddílů) |
28.09. | Svatováclavský pohár, Křenice (ÚP Střední Čechy) ZRUŠENO |
16.10. | Justitzův memoriál, Strančice (ÚP Praha) rozhodčí: Karel Nedvěd, Miroslav Ryneš, figuranti: Vojtěch Filip, Milan Římek RESULTS |
ZÁVODY BOXERKLUBU ČR | |
11/12.06. | Horácký závod boxerů, Meziříčko (ÚP Brno) rozhodčí: Miroslav Kašpar; figurant: Radek Hofman RESULTS |
22.10. | Memoriál Jindřicha Fojtíka, Dobřany (ÚP Plzeň) rozhodčí: Josef Zábranský; figurant: Marek Strolený RESULTS |
CHAMPIONCHIPS 2015 | |
VÝBĚROVÉ SOUTĚŽE | |
29.08. | Stříbrný obojek CACT, Otěšice (ÚP Staňkov) rozhodčí: Theodor Krajčí, Jaromír Hlaváč, figuranti: Jaroslav Vyhnal RESULTS oddíl A oddíl B oddíl C fotografie |
28.09. | Svatováclavský pohár + Mistrovství republiky BK ČR, Křenice (ÚP Střední Čechy) rozhodčí: Jiří Čákora, Vladimír Nedvěd; figuranti: Josef Kubec, Milan Římek RESULTS |
24.10. | Justitzův memoriál, Rychety (ÚP Praha) rozhodčí: Karel Nedvěd, Jiří Čákora; figuranti: Jan Böhm, Milan Římek RESULTS |
ZÁVODY BOXERKLUBU ČR | |
06/07.06. | Horácký závod boxerů, Meziříčko (ÚP Brno) rozhodčí: Miroslav Kašpar; figurant: Tomáš Makovský RESULTS |
25.10. | Memoriál Jindřicha Fojtíka, Dobřany (ÚP Plzeň) rozhodčí: Josef Zábranský; figurant: Ing. Daniel Fojtík RESULTS |
CHAMPIONCHIPS 2014 | |
VÝBĚROVÉ SOUTĚŽE | |
10.05. | Justitzův memoriál + Mistrovství republiky BK ČR (ÚP Praha) rozhodčí: Břetislav Ťujík, Stanislav Beníšek; figuranti: Milan Římek, Bohuslav Coufal RESULTS |
06.09. | Stříbrný obojek CACT (ÚP Staňkov) rozhodčí: Jaromír Hlaváč, Ing. Miroslav Ulč; figuranti: Jaromír Paleček, Jaroslav Vyhnal RESULTS FOTO |
13.09. | Svatováclavský pohár (ÚP Střední Čechy) rozhodčí: Jaromír Hlaváč, Ing. Vratislav Petrů; figuranti: Josef Kubec, Jan Böhm RESULTS |
ZÁVODY BOXERKLUBU ČR | |
07/08.06. | Horácký závod boxerů (ÚP Brno) rozhodčí: Miroslav Kašpar; figurant: Radek Hofman RESULTS |
25.10. | Memoriál Jindřicha Fojtíka, Dobřany (ÚP Plzeň) rozhodčí: Josef Zábranský; figurant: Marek Strolený RESULTS |
WORKING CHAMPION BOXER CLUB OF CZECH REPUBLIC |
Mistr republiky BK ČR 2016 |
Bosckoph SIR CHAPLIN Kateřina Racková, MUDr. |
Mistr republiky BK ČR 2015 |
BALROG z Ringu Iva Fojtíková |
Mistr republiky BK ČR 2014 |
BESTIA z Ringu Robert Fagoš |
Mistr republiky BK ČR 2013 |
UNKAS Czech Ja-Ka Miroslav Oberdörfer |
Mistr republiky BK ČR 2012 |
EDY Edgardo Eliška Nedvědová |
Mistr republiky BK ČR 2011 |
SIR SASHA Czech Ja-Ka Jitka Baxová |
Mistr republiky BK ČR 2010 |
LERRY FLINT od Morového sloupu Vladimír Žáček |
Mistr republiky BK ČR 2009 |
SIR SASHA Czech Ja-Ka Jitka Baxová |
Mistr republiky BK ČR 2008 |
DOROTKA Tigrata Václav Karban |
Mistr republiky BK ČR 2007 |
DOROTKA Tigrata Václav Karban |
Mistr republiky BK ČR 2006 |
BASKERVILL BUDDHA Tajpan Michaela Martinů Ing. |
Mistr republiky BK ČR 2005 |
BRUNO Tigrata Václav Karban |
Mistr republiky BK ČR 2004 |
BRUNO Tigrata Václav Karban |
Mistr republiky BK ČR 2003 |
ARGO Miramar-box Václav Karban |
Mistr republiky BK ČR 2002 |
ARGO Miramar-box Václav Karban |
ATIBOX WORLD´S CHAMPION |
Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2017 |
BALROG z Ringu Iva Fojtíková |
Vice-Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2016 |
Bosckoph SIR CHAPLIN Kateřina Racková, MUDr. |
Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2009 |
JOSHUA z Ringu Robert Fagoš |
Vice-Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2004 |
BUC del Pasquino Helena Folprechtová |
Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2003 |
AGASSI Pirisová bedna Kateřina Semelková |
Mistr světa ATIBOX WM-IPO 2002 |
BARDOTKA Pirisová bedna Jana Žáčková |