•  KATALOG

•  INFORMACE

•  PODMÍNKY PREZENTACE

•  PLATBA




www.boxerklub.cz



25.11.2020 - nová prezentace:
   Prim z Dybohůrky
                   - aktualizace:
   Lucky Pěčínská růže

04.11.2020 - nová prezentace:
   Atrej od Fifinky
   Ureus Karmapa
                   - aktualizace:
   Edison Valdis de Roll

18.09.2020 - aktualizace:
   Madog Boxrelay

29.08.2020 - aktualizace:
   Charlie z Dybohůrky

13.08.2020 - aktualizace:
   Leviathan z Ringu

25.07.2020 - nová prezentace:
   Barbarossa Moravia Box

24.06.2020 - aktualizace:
   Madog Boxrelay

23.05.2020 - nová prezentace:
   Edison Valdis de Roll

20.04.2020 - aktualizace:
   Thao Kronebox
   Unno Kronebox

09.04.2020 - nová prezentace:
   Gambrinus Canis Ludens

06.02.2020 - nová prezentace:
   Lucky Pěčínská růže



A




Alexander Moravia Box
* 18. 4. 2016
Hannibal Optima grata x Ulrika Moravia Box





Apollo Adur box
* 24. 2. 2011
Ultimo Optima grata x Cherry Heny Box





Aron z Metaboxu
* 29. 7. 2011
Karlos do Vale do Lethes x Ella Charlotte ze Zubštejna





Atrej od Fifinky
* 15. 8. 2017
Outlaw do Vale do Lethes x Greta Garbo Canis Ludens



B




Balrog z Ringu
* 09. 6. 2010
Perico du Val d´Europe x Wild Wild West z Ringu






Barbar ze Spálenky
* 10. 4. 2011
Hannibal Optima grata x Dora z Dobřichova





Barbarossa Moravia Box
* 16. 9. 2016
Sat´Elit Gladiátor x Olivera Moravia Box





Barnaby Paulla Gang
* 18. 11. 2013
Hannibal Optima grata x Action Lady Paulla Gang





Benjamin Brando et Lomicaro
* 25. 5. 2011
Joshua z Ringu x Etiré Pěčínská růže





Bono Indigo Optima grata
* 15. 3. 2015
Hannibal Optima grata x Rwbla dels Segadors





Brazil Optima grata
* 05. 6. 2010
Diego des Jardins de Passiflore x Venizia z Kaštýlku



C




Casper v.d. Burg Singidunum
* 15. 10. 2011
Laurin´s Boxer Alim x Pandora v. Zogobox





Castello Live Jazz
* 15. 8. 2007
Dakota x Julia Kierskie Ustronie



D




Dorian Gray Moravia Box
* 23. 11. 2017
Aidan de Villalcor x Teodora Moravia Box





Dasty Kronebox
* 15. 10. 2012
Castello Live Jazz x Delfina Lakronebox




E




Edison Valdis de Roll
* 6. 11. 2017
Aidan de Villalcor x Wasabi Optima grata





Eliot Angie Box
* 6. 4. 2011
Lerry Flint od Morového sloupu x Doris Angie Box





Endy Kronebox
* 19. 11. 2012
Urosch v.d. Burg Singidunum x Circe Fortuna viva





F




Finn Congo Nigrans
* 18. 12. 2013
Mito do Vale do Lethes x Cristal Noir Congo Nigrans





Forest Pálava Box
* 30. 12. 2015
Bakír Pálava Box x Evette Optima grata





Franklin Kronebox
* 27. 5. 2013
Mito do Vale do Lethes x Eimy Opti Pes




G




Gambrinus Canis Ludens
* 4. 2. 2014
Orlando v. Omerta x Delissa Garbein





H




Hannes Kronebox
* 7. 2. 2014
The Show Must Go On di Casa Vernice x Eimy Opti Pes



CH




Chad Robi-box
* 1. 6. 2011
Castello Live Jazz x Eimee Robi-box





Charlie z Dybohůrky
* 27. 4. 2015
Saverio Six-Er x Cimberley z Dybohůrky



K




Keef ze Země lva
* 2. 8. 2015
Sibelius della Cadormare x Starboard Esphee





Kodiak Yukon Ginjan
* 23. 5. 2012
Unkas Czech Ja-Ka x Depressa de Lux Tajpan





Koudy for Velek od Stříbrňáku
* 16. 2. 2014
Orlando von Omerta x Naomi-Campbell vom Schwanenschloss



L




Leviathan z Ringu
* 1. 8. 2015
Tommy dei Roeri x Isa de Cuervonegro





Lucky Pěčínská růže
* 31. 1. 2017
Naadame Fender Edda x Jessi Pěčínská růže



M




Madog Boxrelay
* 1. 6. 2015
Big Bos Signum Laudis x Penny Lane Lac-Box





Marco Polo Heny Box
* 6. 4. 2010
Charley Heny Box x Heny Heny Box





Mardy z Němečanky
* 29. 8. 2011
Wodan Vavonabox x Anabelle della Rocca Constanza





Mérionés Fortuna Viva
* 11. 7. 2015
Jir-Pia Phoenix x Bea Pálava Box





Messi Kronebox
* 15. 5. 2015
Castello Live Jazz x Fitness Kronebox



P




Phoenix Jir-Pia
* 7. 6. 2011
Mito do Vale do Lethes x Kadalee von Inspee





Prim z Dybohůrky
* 11. 2. 2019
Xanto Heny Box x Hanny z Dybohůrky



R




Rocky z Němečanky
* 22. 8. 2014
Mardy z Němečanky x Saskia Optima grata





Rossi z Slezského Gruně
* 23. 1. 2016
Emporio z Metaboxu - Lotty ze Slezského Grůně



S




Sandero Bretorri
* 11. 4. 2011
Diesel Aldebaran Taurus x Lenite Bretorri





Sass Suum Cuique
* 10. 11. 2011
Llanto de Guezman x Daichi Suum Cuique




T




Thao Kronebox
* 19. 6. 2016
Full Monthy du Val d´Europe x Casea Lakronebox



U




Unno Kronebox
* 25. 6. 2016
Emporio z Metaboxu x Eimy Opti Pes





Ureus Karmapa
* 10. 10. 2016
Duque de Loermo x Urtica Karmapa



V




Verdi Optima grata
* 25. 1. 2014
G´M de Bellemanie - Evette Optima grata



W




Willi Jisuko
* 15. 6. 2016
Mayk Jisuko - Veggie Jisuko





Wizard Optima grata
* 5. 8. 2009
Nathan Optima grata - Venizia z Kaštýlku



Z




Zoco Karmapa
* 24. 7. 2013
Rus La Fler Kalashnikov - Párvati Karmapa