°   AKTUALITY

BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY
°   VÝBOR BK ČR
°   ÚZEMNÍ POBOČKY
°   ČLENSTVÍ
°   SCHŮZE VÝBORU
°   KONFERENCE - PLENÁRNÍ ZASEDÁNÍ
°   SEZNAM ROZHODČÍCH
°   SEZNAM ČLENŮ BOXERKLUBU

AKCE BOXERKLUBU
°  CHOVATELSKÉ AKCE
°  VÝSTAVY
°  LETNÍ VÝCVIKOVÉ TÁBORY
°  ZÁVODY A SOUTĚŽE



     °  NABÍDKA ŠTĚŇAT
     °  CHOVATELSKÉ STANICE
     °  KRYCÍ PSI
     °  GALERIE VÍTĚZŮ



INFORMACE
°  ZPRAVODAJ BK ČR
°  WEBOVÉ STRÁNKY BK ČR
°  VYSTAVOVÁNÍ DIPLOMŮ

ATIBOX (výsledky)



LINKY - ODKAZY
STANDARD - ŘÁDY - STANOVY
INFORMACE O CHOVU
FORMULÁŘE (pdf) ke stažení
Klubová výstava Světec 18.06.2022
rozhodčí: Jens Filter /DE (psi), Mathias Wolf /DE (feny)
posouzeno 49 jedinců

ÚP Louny www.boxerlouny.webnode.cz

PES ZLATÝ
Třída dorostu
VN1 Rocky Pálava Box (Dárius Optima grata x Izzy Pálava Box)
Třída mladých
V1, CAJCK Buddy Holly Sea Side Resort (Asterix TerryTeam x Holly Insurance Bohemica)
V2 Harro Hébé Box (Archimedes Optima grata x Estie Hébé Box)
V3 Qassius Optima grata (Pythos Optima grata x Rebeca Optima grata)
V4 Jordi Edgardo (Zoco Karmapa x Heidi Edgardo)
VD Bogey Anyre Lynx (Prim z Dybohůrky x Nanny Kleka E.K.)
VD Yes Kleka E.K. (Xanto Heny Box x Arinka Czech Ja-Ka)
Mezitřída
V1, CACK Vilda Kleka E.K. (Anton od Stříbrňáku x Olivie z Dybohůrky)
Třída otevřená
V1 Véna Kleka E.K. (Anton od Stříbrňáku x Olivie z Dybohůrky)
Třída vítězů
V1, CACK Zenno Jisuko (Gelso del Colle dell´Infinito x Venezia Jisuko)
V2, res. CACK Jethro Tull Canis Ludens (Jumpin´Jack con Tilia x Ellen Garbein)
V3


Prim z Dybohůrky (Xanto Heny Box x Hanny z Dybohůrky)


PES ŽÍHANÝ
Třída štěňat
VN1 Inspector Chvalský drak (Almadinaks Vesskiy Argument x Greta del Colle D´Ovidio)
Třída mladých
V1, CAJCK, ČKJV Val De Istr Victor (Val De Istr Aqua Marine x Russ Prorit Oliviya Bonami)
Mezitřída
V1, CACK, ČKV Hercules Iris Amoris (Gregory Peck dell Cuore Grande x Bonita Iris Amoris)
V2, res. CACK Hattori Hanzo Chvalský drak (Leviathan z Ringu x Effedrin Exstacy Chvalský drak)
Třída otevřená
V1 Benjamin Fine Star Box (Gambrinus Canis Ludens x Faki z Frankovky)
VD2 Alfons Míša Love (Nazgul z Ringu x Arya Stark Silver Rain)
Třída pracovní
V1, CACK Anton od Stříbrňáku (Koudy for Velek od Stříbrňáku x Rascha od Stříbrňáku)
Třída vítězů
V1, CACK Atrej od Fifinky (Outlaw do Vale do Lethes x Greta Garbo Canis Ludens)
Třída veteránů
V1, Nejlepší veterán, Nejlepší jedinec výstavy Koudy for Velek od Stříbrňáku (Orlando v. Omerta x Naomi Campbell von Schwanenschloss)
V2


Garibaldi Kleka E.K. (Godewind v. Schwanenschloss x Croma Kleka E.K.)


FENA ZLATÁ
Třída mladých
V1, CAJCK Yenkee Kleka E.K. (Xanto Heny Box x Arinka Czech Ja-Ka)
V2 Devils Girl Bocca Box (Yukon Optima grata x Carmapa Bocca Box)
V3 Xena Kleka E.K. (Xanto Heny Box x Wishes od Stříbrňáku)
V4 Beautiful Dybohůrka Anyre Lynx (Prim z Dybohůrky x Nanny Kleka E.K.)
V Bella Georgia Anyre Lynx (Prim z Dybohůrky x Nanny Kleka E.K.)
Mezitřída
V1, CACK Esme Teqilla Box (Xerron Optima grata x Aven Casiopé Box)
V2, res. CACK Deanna Bohemia Amon (Becks del Cabezo de la Jara x Christine Congo Nigrans)
V3 Babybel Bijasara´s Legatum (Yukon Optima grata x Iron Maiden Canis Ludens)
V4 Cora z Červeného lomu (Leviathan z Ringu x Eli Elien z Halexu)
VD Vendy Kleka E.K. (Anton od Stříbrňáku x Olivie z Dybohůrky)
Třída otevřená
V1, CACK Fiona Denburg (Rio del Cabezo de la Jara x Paulina Denburg)
VD2 Coralia Grůň Box (Zoco Karmapa x Thea z Slezského Gruně)
Třída pracovní
V1, CACK Carmapa Bocca Box (Samain da Toleria x Caya Karmapa)
V2, res. CACK Bellisa Casiopé Box (Targo Optima grata x Casiopea Custodius)
Třída vítězů
V1, CACK


Yenna Jisuko (Gelso del Colle dell´Infinito x Veggie Jisuko)


FENA ŽÍHANÁ
Třída mladých
V1, CAJCK,ČKJV, Nejlepší mladý Dorothea Sacraamico (Archimedes Optima grata x Bellissima Sacraamico)
V2 O´Hara Scarlet Ginjan (Lucky Pěčínská růže x Noema Ginjan)
V3 Blue Belle Jefrabox (Torro Signum Laudis x Freya II. Karmapa)
Mezitřída
V1, CACK, ČKV Erin Ka od Stříbrňáku (Koudy for Velek od Stříbrňáku x Sambuca od Stříbrňáku)
V2 Nina-Stella z Černého jezera (Verdi Six-Er x Keysi z Černého jezera)
V3 Viktorie Kleka E.K. (Anton od Stříbrňáku x Olivie z Dybohůrky)
V4 Ustinella Kleka E.K. (Anton od Stříbrňáku x Arinka Czech Ja-Ka)
Třída otevřená
V1, CACK Bellissima Sacraamico (Jir-Pia Phoenix x Jir-Pia Undine)
V2 Kessy Kelly Box (Zoco Karmapa x Julie Kleka E.K.)
VD3 Adél Bopexi Box (Samain da Toleria x Xiboo Indiánsky brloh)
Třída vítězů
V1, CACK Maria Mia z Černého jezera (Verdi Six-Er x Keysi z Černého jezera)
Třída veteránů
V1


Gracie Man-Box (Mito do Vale do Lethes x Kassandra Man-Box)


Nejlepší chovatelská skupina
1. místo KLEKA E.K.