PES ZLATÝ
|
rozhodčí: Jiří Suchý
|
Třída dorostu
|
VN1, Nejlepší dorost | Quirino del Rolanus (Hendrix des Jardins de Passiflore - Neva del Rolanus)
|
Třída mladých
|
V1, CAJC, Juniorský vítěz roku, ČKJV, BOJ | Picasso de Bellemanie (Uricane Optima grata - Mascotte de Bellemanie)
|
V2 | Fagan del Re Dei Titani (Becks del Cabezo della Jara - Delia CiciliaVestinorum)
|
V3 | Oroblu dell'Antica Postumia (Eko del Colle dell'Infinito - Incanto dell'Antica Postumia)
|
V4 | Anca47 Boxer Caldarelli (Hitos Boxer Caldarelli - Maira Boxer Caldarelli)
|
V | Artuš Matebox (Timur Indiánský Brloh - Quintella Kronebox)
|
V | Gatsby von Universum (Ureus II. Karmapa - Elena von Universum)
|
V | Nicos Gymnema Sylvestre (Firework de Porto Village - O´Livia de Val de Cayone)
|
V | Oliver II Karmapa (Karavagio Karmapa - Slavena Karmapa)
|
V | Stuart vom Staatsbad (Barbarossa di Casa Vernice - Queen Vavonabox)
|
Mezitřída
|
V1, CAC | Roosevelt delle Scalere (Marasco dell'Orcagna - Kamelia delle Scalere)
|
V2, res. CAC | Kieran Congo Nigrans (Karnivale de la Finca Sapho - Georgina Congo Nigrans)
|
V3 | Daevy con Lomicaro (Rus la Fler Capo di Tutti Capi - Amálka od Ivetky de Chanel)
|
V4 | Al Diabolo Ultima Serra (Rus la Fler Capo di Tutti Capi - Justine od Ivetky Vel-Om)
|
V | Mowgli Karmapa (Leviathan z Ringu - Ornela Karmapa)
|
Třída otevřená
|
V1, CAC | Archimedes Optima grata (Aidan de Villalcor - Iris Optima grata)
|
V2, res. CAC | Maxim de Diosa dela Aurora (Oliviero dell Colle dell´Infinito - Hanna de Diosa de la Aurora)
|
V3 | Manfred del Rolanus (Primo del Colle dell'Infinito - Gaby del Rolanus)
|
VD4 | Arges Brenneke (Frodo Sieger Bohemia - Harpyje z Ringu)
|
Třída pracovní
|
V1, CAC, Vítěz roku | Quarzo del Gran Mogol (Eko del Colle dell´Infinito - Dunia)
|
V2, res. CAC | Terzo del Cuore Grande (Eko del Colle dell'Infinito - Impressa del Cuore Grande)
|
V3 | Intense’s Ironman (Galileo dell Colle dell’Infinito - Intense’s Rihanna)
|
Třída vítězů
|
V1, CAC | Xanto Heny Box (Hannibal Optima grata - Qasha Heny Box)
|
V2, res. CAC | Quentin II Karmapa (Zoco Carmapa - Urtica Karmapa)
|
Třída veteránů
|
V1, Vítěz roku veterán, BOV | Fauno d´Alan Box (Mito do Vale do Lethes - Duna del Sexto Sentido)
|
Třída čestná
|
V1
| Yukon Optima grata (Kis-Bics Hugo - Cloreta Optima Slobi's)
|
PES ŽÍHANÝ
|
rozhodčí: Christine Breakspear
|
Třída štěňat
|
VN1 | Grappo Hébé Box (Uricane Optima grata - Dewi Hébé Box)
|
Třída dorostu
|
VN1 | Thallium von Cassalina (Zodiac Sign of Kellaney - Harshada von Cassalina)
|
VN2 | Emilio Boxer Caldarelli (Tiburon Boxer Caldarelli - Delma Boxer Caldarelli)
|
VN3 | Gregory Peck Chvalský drak (Leviathan z Ringu - Tiasha Suum Cuique)
|
VN4 | Grimm Iris Amoris (Kahlu del Cuore Grande - Adorable Iris Amoris)
|
VN | Teddy Kleka E.K. (Koudy for Velek od Stříbrňáku - Flower Flat Devils)
|
N | Garry Griffith Chvalský drak (Leviathan z Ringu - Tiasha Suum Cuique)
|
Třída mladých
|
V1, CAJC, Juniorský vítěz roku | Dagor del Re Dei Titani (Achos Re Dei Titani - Eva del Re Dei Titani)
|
V2 | Bailey Lanabox (Black Bandit Honor Marsa - Kalypsó Karmapa)
|
V3 | Zaim di Mergellina (Banksy di Casa dei Iola - Ghanima di Mergellina)
|
V4 | Sorbon Tajki (Bakír Pálava Box - Bugy Kronebox)
|
V | Xanto z Němečanky (Camus v. Nirvalis - Nerthus z Němečanky)
|
VD | Izac Sametový zázrak (Ureus II. Karmapa - Atlanta od Morového sloupu)
|
VD | Sherlock Kleka E.K. (Koudy for Velek od Stříbrňáku - Jessy Kleka E.K.)
|
Mezitřída
|
V1, CAC | Senecio van Sapho's Hoeve (Almadinaks Forward - Q'T Van Sapho's Hoeve)
|
V2, res. CAC | Elio von Granada Box (Cirano de Verdevera - Afiniti von Granada Box)
|
V3 | Aron Lanabox (Bobby Brovn Fine Star Box - Kalypsó Karmapa)
|
Třída otevřená
|
V1, CAC | Kaal vom Kaiserfelsen (Primo Del Colle Dell'Infinito - Yunta vom Kaiserfelsen)
|
V2, res. CAC | Juron Srebrna Orda (Iskier Srebrna Orda - Black Baghera Honor Marsa)
|
V3 | Deryl Impressia Box (Emporio z Metaboxu - Abet Impressia Box)
|
V4 | Arny Elibox (Kord Tajki - Fejmy von Esadera)
|
V | Eddy Cane Silesia (Emporio z Metaboxu - Arcara Cane Silesia)
|
VD | Xeneos Bretorri (Gambrinus Canis Ludens - Royal Sofie Bretorri)
|
Třída pracovní
|
V1, CAC, Vítěz roku, ČKV, BOB | Uricane Optima grata (Ovidio degli Scrovegni - Unica Optima grata)
|
V2, res. CAC | Anton od Stříbrňáku (Koudy for Velek od Stříbrňáku - Rasha od Stříbrňáku)
|
V3 | Tex del Ducato di Bergamo (Jonh del Ducato di Bergamo - Grace del Ducato di Bergamo)
|
V4 | Lucky Pěčínská růže (Naadame Fender Edda - Jessi Pěčínská růže)
|
VD | Zingaro Optima grata (Aidan de Villalcor - Ylenia Casa Dei Colli)
|
Třída vítězů
|
V1, CAC | Janus d'Anteikan (Fausto de Val de Cayone - Gion d'Anteikan)
|
V2, res. CAC | Drago Impressia-Box (Emporio z Metaboxu - Abet Impressia-Box)
|
V3 | Atrej od Fifinky (Outlaw do Vale do Lethes - Greta Garbo Canis Ludens)
|
Třída veteránů
|
V1, Vítěz roku veterán | Sandero Bretorri (Diesel Aldebaran Taurus - Lenite Bretorri)
|
V2 | Jir-Pia Phoenix (Mito du Vale de Lethes - Kadelee v. Inspee)
|
V3 | Vallis Six-Er (Llanto de Guezman - Panda Six-Er)
|
V4 | Barbar ze Spálenky (Hannibal Optima grata - Dora z Dobřichova)
|
V | Hip Hop od Stříbrňáku (Caos vom Schwanenschloss - Cassidy z Halexu)
|
Třída čestná
V1
| Koudy for Velek od Stříbrňáku (Orlando v. Omerta - Naomi-Campbell v. Schwanenschloss)
| FENA ZLATÁ
| rozhodčí: Margot Egeblad
| Třída štěňat
| VN1 Nejlepší štěně | Match van Rusticana (Intense’s Ironman - Olympia van Rusticana)
| VN2 | Zuzan Spalenice (Otis v.d. Munzenburg - Wera Spalenice)
| Třída dorostu
| VN1 | Fiona Denburg (Rio del Cabezo la Jara - Paulina Denburg)
| VN2 | Esperanza del Noegre (Apollo - Brigitte del Re dei Titani)
| VN3
| Debbie Canina Rosa (Samain da Toleria - Phoebe Man-Box)
| rozhodčí: Jiří Suchý
| Třída mladých
| V1, CAJC, Juniorská vítězka roku | Llenda de Aires del Norte (Terzo del Cuore Grande - Cloe de Aires del Norte)
| V2 | Olimpia Lider (Gratia Challenger - Indira Optima grata)
| V3 | Gwen Prinzessin Deutsch Algar (Barachiel Floyd Fender Edda - Daisy Prinzessin Deutsch Algar)
| V4 | Rosa Bella Tajki (Xanto Heny Box - Dolce Vita DeeDee Arista Rea)
| V | Bijasara's Legatum Azra (Bono Indigo Optima grata - Iron Maiden Canis Ludens)
| V | Etna Iris Amoris (Gelso del Colle dell'Infinito - Bonita Iris Amoris)
| V | Greys Prinzessin Deutsch Algar (Barachiel Floyd Fender Edda - Daisy Prinzessin Deutsch Algar)
| V | Llara de Aires del Norte (Terzo del Cuore Grande - Cloe de Aires del Norte)
| V | Narcotic Love (Becks del Cabezo de la Jara - Once a Lifetime di Casa Vernice)
| V | Summer van Krato's Hof (Prince Primo van Krato's Hof - Bouncyparade Amo La Vita)
| VD
| Orka Karmapa (Caravaggio Karmapa - Slavena Karmapa)
| rozhodčí: Margot Egeblad
| Mezitřída
| V1, CAC | Amy Kmet Box (Zoco Karmapa - Niky Tajki)
| V2, res. CAC | Titanium Wasca Gymnema Sylvestre (Firework de Porto Village x Baghira Gymnema Sylvestre)
| V3 | Debbyanne Iris Amoris (Ycs del Ducato di Parma - Adorable Iris Amoris)
| V4 | Adina Ultima Serra (Rus la Fler Capo di Tutti Capi - Justine od Ivetky Vel-Om)
| VD | Dayen od Velvarské studánky (Leviathan z Ringu - Nikita z Němečanky)
| VD | Feebee Z Ve-Kled (Thao Kronebox - Bria Pálava Box)
| Třída otevřená
| V1, CAC | Iron Maiden Canis Ludens (Outlaw do Vale do Lethes - Delissa Garbein)
| V2, res. CAC | Debbie Adleon Bohemia (Finn Congo Nigrans - Bejla Adleon Bohemia)
| V3 | Yoy-Ivi Del Gran Mogol (Slobi's Hoss - Lucilla del Gran Mogol)
| V4
| Greta del Colle del d´Ovidio (Becks del Cabezo La Jara - Virgin Mary del Colle del d´Ovidio)
| rozhodčí: Christine Breakspear
| Třída pracovní
| V1, CAC, Vítězka roku | Amelie del Rolanus (Hendrix des Jardins de Passiflore - Ines del Rolanus)
| V2, res. CAC | Lena de Diosa de la Aurora (Ozren v.d. Burg Singidunum - Lara v. Zogobox)
| V3 | Wishes od Stříbrňáku (Jir-Pia Time - Ornella od Stříbrňáku)
| V4 | Coralyn Kronebox (Zoco Karmapa - Ella Kronebox)
| Třída vítězů
| V1, CAC | Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum - Gioconda Nostrum)
| V2, res. CAC | Jir-Pia Em Emalee (G´M de Bellemanie - Jir-Pia Aglaia)
| V3
| Lulu Suum Cuique (Laurin`s Boxer Alim - Eva Hanka Suum Cuique)
| rozhodčí: Jiří Suchý
| Třída veteránů
| V1, Vítězka roku veterán
| Justine od Ivetky Vel-Om (Rus la Fler Eternal Flame - Denisa od Ivetky Vel-Om)
| FENA ŽÍHANÁ
| rozhodčí: Margot Egeblad
| Třída štěňat
| VN1 | Pasha' di Mergellina (Impulso del Colle dell'Infinito - Renee' di Mergellina)
| VN2 | Dancing Queen Od Stříbrňáku (Willi Jisuko - Gracie Man-Box)
| VN3 | T'mojca van Krato's Hof (Bouncyparade Aro - Rossabella van Krato's Hof)
| N4 | Gersie Hébé Box (Uricane Optima grata - Dewi Hébé Box)
| N | Abigail Bopexi Box (Samain Da Toleria - Xiboo Indiánsky brloh)
| N | Devil’s Girl Od Stříbrňáku (Willi Jisuko - Gracie Man-Box)
| Třída dorostu
| VN1 | Flora Iris Amoris (Chicco Ursatobox - Cassie Iris Amoris)
| VN2 | Margareta di Mergellina (Bono Indigo Optima grata - Ghanima di Mergellina)
| VN | Clotilda Jisuko (Action vom Katterforst - Venezia Jisuko)
| VN | Triniti Kleka E.K (Koudy for Velek od Stříbrňáku - Flower Flat Devils)
| Třída mladých
| V1, CAJC, Juniorská vítězka roku, ČKJV | Reality Von Cassalina (Zodiac Sign of Kellaney - Limited Edition of Kellaney)
| V2 | Frengie Angie Box (Eliot Angie Box - Enny Adur Box)
| V3 | Vamp z Ringu (Leviathan z Ringu - Mamba z Ringu)
| V4 | Siena Van Krato's Hof (Costanzo del Colle Dell'Infinito - Orlindana van de Hazenberg)
| V | Khloë Van Rusticana (Almadinaks Forward - Razzia van Rusticana)
| VD | Occeane Karmapa (Caravaggio Karmapa - Slavena Karmapa)
| VD | Sheila Kleka E.K. (Koudy for Velek od Stříbrňáku - Jessy Kleka E.K.)
| Mezitřída
| V1, CAC | Maria Mia z Černého jezera (Verdi Six-Er - Keysi z Černého jezera)
| V2, res. CAC | Brigette del Re dei Titani (Santhiago dell'Orcagna - Galea del Re dei Titani)
| V3 | Métis Karmapa (Leviathan z Ringu - Ornela Karmapa)
| V4 | Xia z Kampy (Zoco Karmapa - Daaria z Mrazíkova)
| Třída otevřená
| V1, CAC | Dominika Dempsey Karmapa (Ureus II. Karmapa - Ornela II. Karmapa)
| V2, res. CAC | Xantipa Optima grata (Crono - Quentine Optima grata)
| V3 | Fallet Hébé Box (Aidan de Villalcor - Dewi Hébé Box)
| V4 | Elisabhet D'Mirus Cane (Carlos D'Mirus Cane - Alma D'Mirus Cane)
| V | Queeny Kleka E.K. (Xanto Heny Box - Jarca Kleka E.K.)
| V | Rossabella van Krato's Hof (Costanzo del Colle Dell'Infinito - Ninja van de Hazenberg)
| D | Annabelle z Kraje Pětilisté růže (Gambrinus Canis Ludens - Anarchie Fine Star Box)
| Třída pracovní
| V1, CAC, Vítězka roku, ČKV, BOS | Indira di Boxauro (Eric Athena's Dream - Destiny di Boxauro)
| V2, res. CAC | Galiza de Ibiltaria (Ekaro de Ibiltaria - Meskalina Da Toleria)
| V3 | Bugy Kronebox (Zoco Karmapa - Limee Indiánský brloh)
| Třída vítězů
| V1, CAC | Ghanima di Mergellina (Ugo Od Djevija - Irene)
| V2, res. CAC | Elba del Colle dell´Infinito (Ulm del Colle dell´Infinito - Farida del Colle dell´Infinito)
| V3 | Tiasha Suum Cuique (Che S.C. Athena´s Dream - Tien Suum Cuique)
| Třída veteránů
| V1, Vítězka roku veterán | Allegra Flat Devils (Caos v. Schwnaneschloss - VooDoo od Stříbrňáku)
| V2 | Beebee od Stříbrňáku (Caos v. Schwnaneschloss - Europe Six-Er)
| Třída čestná
| V1 | Gracie Man-Box (Mito do Vale do Lethes - Cassandra Man-Box)
| |