PES ZLATÝ
|
Třída dorostu
|
VN1 | Henry Optima grata (Apollo Adur box - Britta Rexob z výsluní)
|
Třída mladých
|
V1, CAJCK | Darcy Cane Silesia (Mardy z Němečanky - Arcara Cane Silesia)
|
Mezitřída
|
V1, CACK | Kapys Fortuna viva (G´M de Bellemanie - Bea Pálava box)
|
VD2 | Orion od Ivetky Vel-Om (Fausto de Val de Cayone - Harriet od Ivetky Vel-Om)
|
Třída otevřená
|
V1, CACK | Xerron Optima grata (Kis-Bics-Hugo - Gallia Grata de Yu Box)
|
VD2 | Calayo Goldie Red (Galayo La Silla v.Donnerschwee - Boxers Romance Goldie Red)
|
Třída pracovní
|
V1, CACK
| Verdi Optima Grata (G´M de Bellemanie - Evette Optima Grata)
|
PES ŽÍHANÝ
|
Třída dorostu
|
VN1 | Portos Kronebox (Emporio z Metaboxu - Casea Lakronebox)
|
Třída mladých
|
V1, CAJCK, ČKJV | Lothario Božský rošťák (Brazil Optima grata - Flower Indiánský brloh)
|
V2 | Breddy Claudy & Ja (Uriel Fender Edda - Claudia Lakronebox)
|
V3 | Charlie z Dybohůrky (Saverio Six-Er - Cimberley z Dybohůrky)
|
Mezitřída
|
V1, CACK | Wanbooi Papa Suum Cuique (Che S.C.Athena´s Dream - Daichi Suum Cuique)
|
Třída otevřená
|
V1, CACK | Berlingo Chvalský drak (Zar de Guezman - Agáta z Nechyby)
|
V2, res.CACK | Ringo Bretorri (Uram Signum Laudis - Keri Bretorri)
|
Třída pracovní
|
V1, CACK, ČKV | Xander Optima grata (Kis-Bics-Hugo - Gallia Grata de Yu Box)
|
V2, res.CACK | Casper v.d.Burg Singidunum (Laurins´s Boxer Alim - Pandora von Zogobox)
|
V3 | Casmir Lakronebox (Castello Live Jazz - Eimy Opti Pes)
|
Třída vítězů
|
V1, CACK | Gambrinus Canis Ludens (Orlando vom Omerta - Delissa Garbein)
|
Třída veteránů
|
V1, VT, Nejhezčí veterán
| Forest Sametový zázrak (Platan Czech Ja-Ka - Daigi Sametový zázrak)
|
FENA ZLATÁ
|
Třída dorostu
|
VN1 | Georgina Sieger Bohemia (Ares v.Manitoy - Frety Sieger Bohemia)
|
VN2 | Chocolate Chimaera Tajpan (Brazil Optima Grata - Apokalypsa z Terezínské pevnosti)
|
VN3 | Hanita Optima grata (Apollo Adur box - Britta Rexob z výsluní)
|
Třída mladých
|
V1, CAJCK, ČKJV, Nejlepší mladý jedinec | Enji Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre - Andra Pálava Box)
|
V2 | Laverna Tajki (Bakír Pálava Box - Aida z Dybohůrky)
|
V3 | Angie Baronbox Bohemia (Archibald Happy live box - Caylie Happy live box)
|
VD4 | Dakara ze Spálenky (Hanibal Optima grata - Emma Congo Nigrans)
|
D | Adelaida Golden Elf (Verdi Six-Er - Bashira Chvalský drak)
|
Mezitřída
|
V1, CACK | Iberia Z Ringu (Full Monthy du Val D´Europe - Isa de Cuervonegro)
|
V2, res.CACK | Danette Adur Box (Yason Optima grata - Ailin Adur Box)
|
V3 | Baby ASix Něžný barbar (Saverio Six-Er - Ashley HaRa Něžný barbar)
|
V4 | Axa Czech Ja-Ka (Jarabe di Boxerita - Wanda Czech Ja-Ka)
|
Třída otevřená
|
V1, CACK | Tallisa Heny Box (Hannibal Optima Grata - Marilyn Heny Box)
|
V2, res.CACK | Augustina Calimero Box. Chov (Mardy Z Němečanky - Ocarina Moravia Box)
|
V3 | Delisa Rendorka (Luigi Six-Er - Sarah z Ringu)
|
V4 | Aggy Jafiko (Casmir Lakronebox - Ája Pebu)
|
Třída pracovní
|
V1, CACK | Bakara Adleon Bohemia (Brazil Optima grata - Argentina Solidus Moraviae)
|
V2, res.CACK | Abby Moya Mufi Box (Arsenik Solidus Moraviae - Bru Comtesa Next of Kin)
|
V3 | Lada ze Zlatušky (Wirgill od Stříbrňáku - Irma ze Zlatušky)
|
Třída vítězů
|
V1, CACK | Ellen Garbein (Zar de Guezman - Venus de Guezman)
|
V2, res.CACK | Arlett Coro de Levin (Ares v.Manitoy - Aggy z Bašty Helvít)
|
Třída čestná
|
V | Evette Optima grata (Rus la Fler Eternal Flame - Ugilia Optima grata)
|
|
Třída veteránů
|
V1, VT | Ex-Trema Mabela Tajpan (Baskervil Buddha Tajpan - Brita z Prvního hrádku)
|
V2
| Brita z Prvního hrádku (Yéké van Sapho´s Hoeve - Faty od Morového sloupu)
|
FENA ŽÍHANÁ
|
Třída štěňat
|
VN1 | Yoschi z Ungeltu (Verdi Six-Er - Venussia z Ungeltu)
|
VN2 | Yara-Yudith z Ungeltu (Verdi Six-Er - Venussia z Ungeltu)
|
Třída dorostu
|
VN1 | Peggy Kronebox (Emporio z Metaboxu - Casea Lakronebox)
|
VN2 | Morgana z Ringu (Frodo Sieger Bohemia - Bestia z Ringu)
|
Třída mladých
|
V1, CAJCK | Meropé Fortuna viva (Jir-Pia Phoenix - Bea Pálava box)
|
V2 | Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.d.Isenburg - Singapur od Morového sloupu)
|
V3 | Bonnie Claudy & Ja (Uriel Fender Edda - Claudia Lakronebox)
|
V4 | Carera Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu - Aurora z Metaboxu)
|
Mezitřída
|
V1, CACK | Tiasha Suum Cuique (Che S.C.Athena´s Dream - Tien Suum Cuique)
|
V2, res.CACK | Yakuza od Morového sloupu (Orlando vom Omerta - Singapur od Morového sloupu)
|
VD3 | Libra Růžová oáza (Casmir Lakronebox - Dhakirah z Ringu)
|
Třída otevřená
|
V1, CACK | Isa de Cuervonegro (Rus La Fler Eternal Flame - Zenobia z Ringu)
|
Třída pracovní
|
V1, CACK | Jara v. d. Calenberger Pforte (Urosch v.d.Burg Singidunum - Vichy von Phoenix)
|
V2, res.CACK | Claudia Lakronebox (Castello Live Jazz - Eimy Opti Pes)
|
Třída vítězů
|
V1, CACK, ČKV, Nejlepší jedinec výstavy | Electra Glide z Metaboxu (Sibelius della Cadormare - Aurora z Metaboxu)
|
V2, res.CACK | Caya Karmapa (Unkas Karmapa - Pallas Karmapa)
|
Třída veteránů
|
V1, VT
| Agáta z Nechyby (Diamond Orion chov - Jorga Etna-Box)
|
BOREC 2016 | Ragnar z Ungeltu (Imperico v. Rehfeld - Odetta z Ungeltu)
|
BORKYNĚ 2016 | Zarzamora z Ringu (Dee Dee Ramone de Cuervonegro - Genny z Ringu)
|
Borec veterán 2016 | Endy z Hor a vod (Caruso Jedna na Milion - Pergi z Dybohůrky)
|
Borkyně veterán 2016 | Agáta z Nechyby (Diamond Orion chov - Jorga Etna-Box)
|